1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Cyberknife - pytanie
Emi2003

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4177

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-09-26, 13:54   Temat: Cyberknife - pytanie
Czyli jaka wielkość guzów jest dyskwalifikacją do tego zabiegu? szukam, ale nic nie mogę na ten temat znaleźć. Może kto pomoże? łapiemy się każdej nadziei.
  Temat: Cyberknife - pytanie
Emi2003

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4177

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-09-26, 12:23   Temat: Cyberknife - pytanie
Wieliszewo? a gdzie to jest?
  Temat: Cyberknife - pytanie
Emi2003

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4177

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-09-26, 10:46   Temat: Cyberknife - pytanie
Znalazłam kilka info natomiast chodzi mi o konkretny przypadek czy ktoś z Was słyszał o osobie, która poddała się temu zabiegowi?

[ Dodano: 2013-09-26, 10:54 ]
Jestem tu od niedawna, mąż choruje na neuroendokrynny trzustki z przerzutami do wątroby, kości, juz 7 mis. na razie dostaje somatostatynę, w Gliwicach nie chcą go leczyć, myslę, że zabieg z nanoknife byłby skuteczny w jego wypadku, ma dopiero 41lat, a powiedzieli nam, że izotopy rozwalą mu wątrobę i tylko mogą ratować, jeżeli jest zagrożenie życia, chociaż reaguje na somatostatynę i w tej sytuacji izotopy, by zadziałały.
  Temat: Cyberknife - pytanie
Emi2003

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4177

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-09-26, 10:36   Temat: Cyberknife - pytanie
Witam czy ktoś słyszał o cyber nożu? kto poddał się temu zabiegowi? podobno wycina nawet z kości zmiany nowotworowe, słyszałam, że wykonują te zabiegi w Gliwicach.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-09-26, 15:59 ]
Post wydzielony do osobnego wątku.
Proszę nie dopisywać się do cudzych wątków w działach nie mających związku z pytaniem. Zapraszam do przeczytania zaakceptowanego Regulaminu Forum.


  Temat: Vanessa74 - komentarze
Emi2003

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7288

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-26, 10:30   Temat: Vanessa74 - komentarze
Witam napisz jak się czujesz? czy dostajesz nadal te leki?
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group