1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
Edvige

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23407

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-10, 23:29   Temat: HCV HBV guz na watrobie
Nie ma słów, które dają ukojenie............. :/pociesza:/

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE***
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
Edvige

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23407

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-06, 20:07   Temat: HCV HBV guz na watrobie
U mojego MĘŻA po wystąpieniu żółtaczki za jakieś dwa tygodnie lekarz onkolog stwierdził koniec leczenia, ale MĄŻ walczył do końca i zdecydował się sam na zabieg chirurgiczny odprowadzający żółć na zewnątrz drenem. Z perspektywy czasu nie wiem co było lepsze czy poddanie się temu zabiegowi czy czekanie na powolną śmierć bez ingerencji chirurga. Zmarł po dwóch tygodniach od zabiegu. Przebywał w szpitalu i był podłączony do pompy podającej ciągle morfinę, ale w małych dawkach, więc do ostatniej chwili był świadomy. Nogi z dnia na dzień były coraz bardziej napuchnięte, czuł ciągle gorąco i nie pozwalał się przykryć. Dopiero ostatnie dwa dni zaczęły puchnąć ręce i było Jemu wszystko jedno bo nie ruszał już ani rękami, ani nogami.
Krzyśku był to najcięższy czas w chorobie, patrząc jak szybko życie się kończy a ja nie mogę nic zrobić jedyni całe dnie spędzić przy łóżku, trzymając za rękę.
:tull:
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
Edvige

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23407

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-06, 07:09   Temat: HCV HBV guz na watrobie
Krzysiek jest mi bardzo przykro z powodu wystąpienia żółtaczki u twojej mamy. U mojego męża był to ostatni etap choroby i po wystąpieniu żółtaczki było coraz gorzej . Mój mąż był świadomy do końca swojego stanu i wiedział, że umiera. Sam to powiedział dzień przed śmiercią.
Przykro mi bardzo, ale musisz się trzymać i być blisko mamy bo teraz będzie potrzebowała Twojej pomocy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group