1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak skóry - angiotropowy, Breslow 1.5, ClarkIII
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10402

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-09-26, 23:07   Temat: Czerniak skóry - angiotropowy, Breslow 1.5, ClarkIII
Szanowny Panie.

Będąc na początku września na XIV Kongresie Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej w Poznaniu spotkałam się z Profesorem Piotrem Rutkowskim i zapytałam o Pana sprawę (w końcu z ramienia Fundacji, będąc przez Pana upoważniona, pośredniczyłam w umówieniu Panów na konsultację. Sytuacja była trudna, zatem Profesor Rutkowski zaproponował, że skonsultuje Pana osobiście).

Opinia jaką usłyszałam od Profesora była zgoła inna niż ta, którą Pan tu teraz prezentuje.
Gdzieś zatem zaszło jakieś nieporozumienie.

Pozdrawiam i proszę o wstrzemięźliwość oraz zachowanie spokoju i kultury wypowiedzi.
  Temat: Czerniak skóry - angiotropowy, Breslow 1.5, ClarkIII
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10402

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-15, 23:25   Temat: Czerniak skóry - angiotropowy, Breslow 1.5, ClarkIII
Nazwiska lekarzy zostały ukryte w związku z pkt. 15 cz. II Regulaminu Forum.

Natomiast... Wynik badania patomorfologicznego mówiąc delikatnie nie budzi zaufania. Nie budzi też zaufania podejmowanie decyzji terapeutycznych na podstawie takiego wyniku.

Proponuję pomoc - poprzez naszą Fundację - w uzyskaniu niezależnej, specjalistycznej opinii na ten temat. Szczegóły w tej sprawie prześlę prywatną wiadomością.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group