1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-08-30, 14:52   Temat: Humor
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-23, 02:59   Temat: Humor
edi napisał/a:
Przychodzi pielegniarka do ordynatora i mowi:
- Panie doktorze, symulant spod 5-tki umarl.
A ordynator:
- No teraz k...a to juz przesadzil!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-03, 00:27   Temat: Humor
harieta napisał/a:
kochajmy siebie bez wzgledu na to jak wygladamy :-D


Jednak, żeby panowie czasem nie pomyśleli, że to jest tak całkiem bez znaczenia... 8-) :mrgreen:

  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-04, 01:03   Temat: Humor
rakar napisał/a:
bo tak cieplutko-słodziutko forumowicze do siebie się zwracają
myślę, że bywają formy dialogu gorszące znacznie bardziej :mrgreen:

rakar napisał/a:
że ja ze swoja wsiową posturą i osobowością mogę wnosić zamieszanie albo zaniżać poziom
odbieram to jako prowokację, ale się nie dam :dev:

rakar napisał/a:
Ale jak widać, lekko sprowokowane pytanie (nie złośliwie) przyniosło wesoły oddźwięk.
Jacy my, takie oddźwięki :mrgreen: :) Jestem pewna, że nikt nie miał wątpliwości co do tego, że pytanie nie było złośliwe :-D

rakar napisał/a:
Właściwy powód napisania tego postu, to prośba o informacje - jak Panie umieszczają na forum filmiki np. you tube? Domyślam się, że administratorka DSS i moderatorzy mają takie uprawnienia, możliwości ale nie zwykły forumowicz? Proszę o informację.
Skoro mamy zwykłych to 'administratorka DSS' oraz inni z "kadry" są ... niezwykli? :?ale?:
Obawiam się jednak, że nie miał to być komplement :dev:
Z niezwykłą za to przyjemnością wyjaśniam , co następuje:
Zwykły czy Niezwykły - każdy może wkleić filmik z YouTube :) . A więc :




Najpierw odwiedzamy swój Profil na forum i sprawdzamy czy mamy zaznaczoną opcję "Zawsze włączaj HTML" na Tak :






Następnie pobieramy/tj.kopiujemy link (YouTube oferuje w zasadzie 'gotowiec') :






Wklejamy do posta link i odhaczamy! okienko "wyłącz HTML w tym poście" (ma być NIE zaznaczone)



Jeśli zaznaczymy link i klikniemy na tag "Center" - to filmik pokaże się jako okienko wycentrowane :)

rakar napisał/a:
Ps

Gratuluję DSS stworzenia wspaniałego forum. Przede wszystkim doceniam techniczne rozwiązania, zaangażowanie. Jest bardzo profesjonalne. To jak mercedes najwyższej klasy, albo auto wykonane na zamówienie. Widzę tu wiele wniesionego wysiłku i pomyślunku.
Jeszcze raz gratuluję.
A dziękuję :) To naprawdę miłe, że ktoś zauważył moje 'techniczne wypociny' :--: :) :) Do mercedesa jeszcze co prawda daleeeko (walidator wciąż pokazuje błędy :^^: ), ale najważniejsze, by ta bryczka zmierzała sobie spokojnie, a we właściwym kierunku :)
Na miarę nie będzie szyta nigdy, zawsze znajdzie się ktoś, kogo będzie coś uwierało.. :--: Ale nic to, niech się chociaż część osób poczuje jak we własnej koszuli - to będzie to i tak jakimś małym sukcesem:)
Dziękuję rakar raz jeszcze :)


Koniec off topa
(chyba to przeniosę do jakiegoś wątku z 'poradami technicznymi' bo tu ni w ząb nie pasuje :--: 8-) )
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-02, 22:17   Temat: Humor
:mrgreen: (brodacza , jak pewnie i inni, zobaczyłam pierwszy raz nieco ponad rok temu - powalił mnie wtedy na łopatki :rott: )



:mrgreen: :mrgreen: i dla przypomnienia (o tym, że Polak naprawdę potrafi :mrgreen: ):

  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-08-19, 04:46   Temat: Humor
Mrakad napisał/a:
Tak jak mamy wątek: tu trzymamy kciuki, tak chyba założę wątek: tu sikamy ze śmiechu. I jako poważny moderator będę wszystkie takie wielokrotne kopie emotikonów przenosił. Nowy post to ma nowy dowcip!

(Ten post jest na poważnie!)


Oj, Mrakad nie bądź sztywniak :!: :dev:
Trochę luzu i ludzkich odruchów naprawdę się przyda :tadam:
Ten wątek to nie książeczka różańcowa pt. 'czytaj, podziwiaj i nie dyskutuj!'
To jest forum - i dzięki naturalnym reakcjom ma w sobie życie ! Zawsze się szatańsko cieszę jak mral coś nowego wklei ze swojego znakomitego repertuaru - a od teraz /dodatkowo :mrgreen: / na znak protestu przeciw sztywnemu 'baaaczność!" będę sobie razem z jusią wklejała buźki :!: :rott:


A co tam, już coś wkleję - z dedykacją: dla Mrakada!


:nunu: ≠§ !!
... :oops: :mhehm: :!!!: :bann: :brav:



:dev:
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-06-03, 01:05   Temat: Humor
Rakar, a niedawno napisałeś: ;)
rakar napisał/a:
Nieśmiało zapytam:
Do kogo ten post - instrukcja jest skierowany? Do moderatorów czy do osób często chorych, którym nie zawsze w głowie jest testowanie- majstrowanie na forum. Moim skromnym zdaniem, jak najmniej kombinowania. A co ma zrobić nieobyty z komputerem człek, powiedzmy 70 -letni, a chce podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem? Może informatyka wynająć? Nie krytykuję, forum jest ok, ale sami wiecie, jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do .....
Wiem, że dokładacie wszelkich starań, by forum było jak najbardziej wszechstronne "onkologicznie", zatem życzę wytrwałości w jego doskonaleniu.

Wspominam tę wypowiedź, bo widzę jak "ewoluujesz" :) I takiego Cię wolę : uśmiechniętego :) Bo chyba w ten właśnie sposób najlepiej odreagowujemy i pomagamy sobie i innym.
Na Mrakada się nie gniewaj - bo miała być to zapewne zwykła humorystyczna uszczypliwość (mnie, prywatnie, ciągle takimi częstuje :mrgreen: , a lubimy się przecież bardzo i szanujemy) i uśmiechnij się znów proszę :)
I bardzo dziękuję za akcję "Gladiator" w dziale dot. m.in. schorzeń prostaty, rewelacja - słychać Was Panowie /w świetle akcji Amazonek/ coraz częściej i wyraźniej !
pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-08, 23:58   Temat: Humor
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-08, 23:57   Temat: Humor
  Temat: Humor
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 1072
Wyświetleń: 263584

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-04-25, 19:55   Temat: Humor
r e w e l a c j a :rott: spłakałam się :dev:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group