1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wycinek z żołądka
Ddorota

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-14, 21:13   Temat: wycinek z żołądka
pozdrowienia dla wszystkich ,,odwiedzających" od Gabi,
wciąż jest w szpitalu, są niestety komplikacje pooperacyjne, dobrą wiadomością jet spadek CRP, niestety Gabi nie czuje się jeszcze najlepiej...
Dorota
  Temat: wycinek z żołądka
Ddorota

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-13, 17:53   Temat: wycinek z żołądka
wiadomość od Gabi
od soboty jest w szpitalu, miała robioną tomografię, lekarze podejrzewają ropień w jamie brzusznej. Mimo podawanego antybiotyku wciąż utrzymuje się temperatura i niestety Gabi czuje się kiepsko :-( .
Jak tylko poczuje się lepiej da nam znać... oby to było jak najszybciej...
Dorota
  Temat: wycinek z żołądka
Ddorota

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-09, 22:01   Temat: wycinek z żołądka
Gabusiu kochana,
myślami cały czas jestem z Tobą i nie tylko myslami :) i u nas nie jest najlepiej, jutro zaczynamy wracać do domu...
będę się modliła żeby jak najszybciej minął ten najgorszy Twój czas i żebyś jak najszybcej wróciła do sił i zdrowia ...
pozdrawiam serdecznie
Dorota
  Temat: wycinek z żołądka
Ddorota

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-21, 17:47   Temat: wycinek z żołądka
Witaj Gabi,
to dobrze że nie musisz czekać dłużej, zwłaszcza że to przecież sezon urlopowy... ja też mogę Ci pomóc jeśli chodzi o przejazd na Wawelską (o której chcesz tu być?) , a może byłoby Ci wygodniej przyjechać w niedzielę wieczorem...
pozdrawiam cieplutko, trzymaj się, nie będziesz tu sama :)
  Temat: wycinek z żołądka
Ddorota

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-10, 19:29   Temat: wycinek z żołądka
Witaj Gabi,
nie obiecuję, że będzie to codziennie, ale bardzo chętnie (nie zrozum mnie źle :) ) się z Tobą spotkam i spróbuję wesprzeć chociaż tak. Jeśli tylko będzie to przed 1 lipca lub po 12-tym.
pozdrawiam serdecznie i głowa do góry :papap:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group