1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-26, 20:31   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalinko, cały czas tu będziemy.... Pamiętaj o tym..
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-25, 07:13   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalinka przyjmij i moje wyrazy współczucia :-(
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-24, 17:42   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalinka jestem wstrząśnięta. Jak to możliwe, żeby tak traktować chorych ludzi w miejscach które powinny nieść im ulgę i pomoc :-( Jestem w szoku czytając opis tej placówki. Nie wiem co jeszcze możesz zrobić :-( Wspierajcie się całą rodziną i mimo wwzystko walczcie o ludzkie traktowanie Tatusia. Ściskam Was mocno. :tull:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-22, 08:36   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Mnie nie uraziłaś. Moj Dziadzio też był po siedemdziesiątce gdy chorował. Hospicjum w naszym miasteczku wtedy jeszcze nie funkcjonowało i Rodzice staczali niejedną batalię z lekarzami o pomoc dla starszego już człowieka. Nie zawsze było to łatwe :uuu:

Kalinka, tak bardzo mi przykro :uuu: . Tak ciężko czyta się o cierpieniu Twojego Tatusia :uuu: .Tak bardzo chciałabym Wam jakoś ulżyć. Wiem, że niewiele mogę, ale wspieram Cię całym sercem. Kochanie, bądź dzielna. Zrób to dla Tatusia. Zachowaj dla niego uśmiech i milość, którą do niego czujesz. Myślami jestem przy was...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-20, 20:33   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalinka, posłuchaj dziewczyn. Lekarze MUSZĄ uśmierzyć ból Tatusia i uspokoić go. To ich obowiązek. Przecięż żyjemy w cywilizowanym kraju, w którym człowiek ma prawo do godnego życia i śmierci. Nie bój się lekarzy. Proś ich o pomoc. Bądź przy Tatusiu i nie daj się ogarnąć panice. Musisz zmobilizować wszystkie siły, aby pomóc mu w tych trudnych chwilach. Jestem z Wami....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-16, 07:47   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Bardzo się Cieszę, że Tatuś czuje się już troszkę lepiej. Oby poprawa trwała jajnajdłużej.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Cyntia

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-15, 20:30   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalinka. Jeśli Tatuś chce być w domu pozwólcie mu na to. Niech będzie do końca, tam gdzie dobrze się czuje. Ściskam CIę mocno i życzę dużo sił w tych trudnych dniach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group