1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powiększone węzły chłonne i badanie PET
Caroline

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 24790

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-12-29, 19:58   Temat: powiększone węzły chłonne i badanie PET
Witaj :)
Ja mam chłoniaka ziarniczego , czyli tzw. ziarncę złośliwą.
Nie wiem może komuś to się przyda co napiszę, może nawet ku przestrodze abyście nie stracili cennego czasu.
Wybierajcie duże ośrodki !!!!
Ja zrobiłam naprawdę wielki błąd.
Kiedy zaczęłam moją "przygodę " z ziarnicą wszelkie badania wykonywałam w szpitalu w Dąbrowie Górniczej, tomografy etc.,( pobranie węzła zrobiłam prywatnie) i przez onkologa pracującego w tymże szpitalu byłam kierowana do leczenia na oddziale onkologii klinicznej też w Dąbrowie .
Dostałam skierowanie na termin...poszłam na oddział i co....ordynator stwierdził, że tu mi takiej chemii ABVD nie podadzą- szpital nie sprowadzi winblastyny!!!
Płacz, niedowierzania.Dostałam adresy trzech szpitali w Katowicach abym tam sobie załatwił a leczenie. Szpital na Raciborskiej w K-ch się podjął leczenia.....ale po nowym roku....i tak półtora miesiąca leczenia w plecy, do tego trzeba zrobić nowe tomografy, bo te z października są już nieaktualne. 4 stycznia dostanę dopiero termin chemii.
Dodam, że mam stadium IIIBS, węzły przez ten czas na szyji urosły, pojawiły się nowe a aż strach pomyśleć co się mogło pogorszyć w środku.
Dlatego gdybym mogła cofnąć czas odrazu wybrałabym wyspecjalizowany ośrodek, ktory fachowo tym by się zajął.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group