1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak pT2a
Armands

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9157

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-28, 16:48   Temat: czerniak pT2a
Gosia 2017, dziękuję za odpowiedz. Niestety, często historię tutejszych forumowiczów zaczynają się tak banalnie...
Niedawno miałem podobną sytuację, drapałem się po plecach i coś tam zawadziłem. Żona mnie opieprzyła i znamię zabezpieczyła. Na szczęście, była to zwykła brodawka łojotokowa i szybko nie było śladu po uszkodzeniu.
Na wszelki wypadek mam (a raczej żona) stałe zadanie obserwacji :)
Teraz jestem po videodermatologii i już mam umówiony termin wycięcia kolejnego podejrzanego znamienia.

Życzę, aby mimo dramatycznego wyniku histopatologicznego, Twoja historia zakończyła się happy end'em. Pomysł ponownego badania jak najbardziej słuszny.

Pozdrawiam
Armands
  Temat: czerniak pT2a
Armands

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9157

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-27, 09:05   Temat: czerniak pT2a
Gosia 2017, tak mi przykro, że i Ciebie to spotkało. Miejmy nadzieję, że będzie to zły sen...

Cytat:
23 lutego 2017 r. miałam wycinane podejrzane znamię na plecach


Gosiu, to forum ma też zadanie ostrzegać przed zagrożeniem i propagować profilaktykę i czujność.
Dlatego mam pytanie:
Czy to znamię zostało określone, jako podejrzane w badaniu dermatoskopowym, czy coś się z nim działo, co spowodowało zainteresowanie (swędzenie, zaczerwienienie itp)?

Mam nadzieję, że działania które zostały i zostaną podjęte będą pozytywne. Powodzenia!

Pozdrawiam
Armands
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group