1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wycięte znamię
Armando123

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4828

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-11-04, 09:27   Temat: Wycięte znamię
Byłem u dermatologa. Obejrzał kilkanaście znamion poprzez wideodermatoskop. Również to z blizną i rzeczywiście stwierdził maleńskie przebarwienie w miejscu blizny. Wszystkie znamiona miały współczynniki między -1, a -2. Dermatolog stwierdził, że na razie nie trzeba nic wycinać. Zlecił kontrolę za rok.
  Temat: Wycięte znamię
Armando123

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4828

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-10-13, 22:53   Temat: Wycięte znamię
Jest zapisany na początek listopada do dermatologa.

A wypadku gdyby znamię nie było wycięte w całości. To wycina się znowu?:/ czy to zależy od przypadku?
  Temat: Wycięte znamię
Armando123

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4828

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-10-09, 08:35   Temat: Wycięte znamię
Na początku stycznia tego roku miałem chirurgicznie wycinane znamię. Ostatnio zauważyłem, że na bliźnie jest jakieś przebarwienie, tak jakby lekko brązowe. Taka kreska.

Czy jest możliwe, że znamię nie zostało wycięte w całości i sie odnawia? Boję się, że to może być coś niedobrego.

Gdzieś zapodział mi się wynik, ale wiem, że znamię było łagodne. W wyniku histopatologicznym był opis "naevus melanocitus compositus" albo " Naevaus pigmenitisous compositus". Nie pamiętam dokładnie.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group