1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
madziorek

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 64624

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-05-28, 10:32   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
sylam5, kochanie.... tak mi przykro......
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
madziorek

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 64624

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-04-14, 23:16   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
sylam5, kochana rozpad guza nie rokuje dobrze, wiesz, że nie znam się na nowotworach dobrze, ale toksyczność przy rozpadzie guzów jest ogromna.
Kiedy Tato miał robione badanie moczu? czy Tato dostaje leki odwadniające?, czy oddaje mocz? Zwróć uwagę na wydolność nerek...
Tulę Cię kochana
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
madziorek

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 64624

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-12-22, 23:07   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
Sylam musisz wierzyć!!! ja wiem,że mając świadomość tej choroby to ciężkie ale MUSISZ!! słyszysz?? my tu wszyscy walczymy i wierzymy w lepsze jutro, trzymamy kciuki, cieszymy się i płaczemy razem. Wstawaj i walcz, nie odbieraj wiary Tacie -on wyczuje każdy fałsz. Ciesz się, ze Tata pogodzony,spokojny i dobrze nastawiony na leczenie, więc zbieraj się do walki słonko.
Trzymam kciuki za Was M.
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
madziorek

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 64624

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-12-22, 21:37   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
Witaj Sylam
Strach i Twoje obawy rozumiem, bo każdy z nas jest tymi uczuciami targany.
Kochana nie porównuj choroby Taty do śp. Mamusi bo każdy organizm reaguje na leczenie inaczej. Napisałaś, że skontaktowałaś się z lekarzami, którzy Ci wytłumaczyli, dlaczego Tato powinien przyjąć chemie, myślę, że "na siłę" nie chcą Tacie pomagać, widocznie oni widzą sens. Jak na razie czuję, że jesteś na "nie" z chemioterapią, ale..... zawsze trzeba mieć nadzieję. Zastanów się czy kiedyś nie pomyślisz, że ona może by pomogła, zatrzymała chorobę?? będziesz pełna wyrzutów, bo moim skromnym zdaniem bez leczenia chemioterapią wcale nie boli mniej!! Moja Mami po chemioterapii oprócz chwilowych bóli kostnych, pozbyła się np. bóli żylaków i klucha w gardle. Tak było ciężko, ale teraz (może na niedługo- oby nie) jest ok.
Kochanie spróbuj przemyśleć wszystkie za i przeciw razem z Tatą.

ściskam Cię ciepło M.
ps. jeszcze tylko do NENA : AWILEM TO FACET - całkiem przystojny ;)
polecam galerie forum
i co to za maniery ? złośliwości w gościnnym wątku??
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group