1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lęk i niepkoj
edi

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-12, 10:50   Temat: Lęk i niepkoj
AndrzejS napisał/a:
A jak jest naprawdę? tego nie wiedzą nawet "najstarsi górale" ani z Nowego Sącza ani zBielska-Białej.


Ha ha ha Andrzej. Uśmiechnęłam się :) A od rana mam podły nastrój więc Ci dziękuję:)
  Temat: Lęk i niepkoj
edi

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-09, 12:25   Temat: Lęk i niepkoj
Być moze jest to spowodowane niedotlenieniem mózgu a być może nie. Niby dlaczego mielibyśmy Cie linczować. Kazdy ma prawo wierzyć w to co chce-prawda:)
Ja wierzę w życie po życiu. Jest mi przez to łatwiej zmagać się z moją chhorobą. Wierzę,że jest to stan przejściowy. Bo gdyby tak nie było to byłabym cholernie wściekła na niesprawiedliwość która nas otacza. Jedni mają w życiu cały czas z górki a inni pod górkę. Nie wiem -nikt nie wie czy naprawdę coś nas czeka po śmierci-ale jest mi łatwiej wierząc że coś jest...:)
  Temat: Lęk i niepkoj
gontcha

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-07, 13:27   Temat: Lęk i niepkoj
edi napisał/a:
Nic nie widziałaś. Bo ja doświadczyłam naprawdę czegoś niesamowitego...


Zupełnie nic nie doświadczyłam, jak pisałam 'czarna dziura' - z małymi przebłyskami po wybudzeniu. Pamiętam zatroskaną twarz mojej Mamci...i to, że mój 8-mio miesięczny wtedy synuś czeka na mnie w domku.
Nigdy więcej nie chciałabym czegoś takiego doświadczyć
  Temat: Lęk i niepkoj
edi

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-07, 12:58   Temat: Lęk i niepkoj
Mówisz "czarna dziura"...Nic nie widziałaś. Bo ja doświadczyłam naprawdę czegoś niesamowitego...Nie chciałam tutaj wracać ale mój ociec którego spotkałam kazał mi wrócić. Powiedział,że to jeszcze nie mój czas...
  Temat: Lęk i niepkoj
gontcha

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-07, 00:51   Temat: Lęk i niepkoj
Edi - przeszłam także 'śmierć kliniczną' ?? - zatrzymanie krążenia, operacja z powodu krwotoku wewnętrznego (ponad 3l. krwi w otrzewnej,) reanimacja na stole operacyjnym.. Jedyne co pamiętam z tego to - krzyk mojego lekarza ' cito - na stół - mie ma na co czekać'...czarna dziura... wybudzenie...czarna dziura przez 3 dni....i powróciłam.
Po tym wszystkim mój lekarz powiedział mi ' gdyby nie chęc i wola życia to już by Pani nie żyła'.
Czy boję się śmierci? I tak i nie...ale przedewszytkim mam powodów sporo by żyć :)
Obie mamy :)
  Temat: Lęk i niepkoj
edi

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15892

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-07, 00:29   Temat: Lęk i niepkoj
Wiecie moze to głupie co napiszę ale po operacji przeszłam smierć kliniczna i powiem tyle....
Uwierzcie mi-tam coś dalej jest...i jest to lepsze-przynajmniej ta namiastka której zakosztowałam...nie boli i są z nami bliscy którzy odeszli....Ja już się nie boję śmierci....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group