1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-10, 11:14   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Oczywiście,że się należy! Jak najbardziej ... przecież mama to nie robot i wypoczynek jest jej jak najbardziej wskazany!! Ale pamiętaj również o sobie!!

Ściskam :*
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-10, 10:22   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, .... MAMA ma prawo być już zmęczona... Trzeba jej wielkiego wsparcia psychicznego-tak jak napisała Peti...
Jeszcze teraz na grypka...a tata daje w kość ;/

Trudny charakter + przerzuty do mózgu to istna rewolucja. Trzeba jednak spróbować porozmawiać z tatą. Tak wiem,jest chory i wiele przykrości jakie robi jest spowodowane chorobą - co go w dużej mierze usprawiedliwia. Ale... może powiedz tacie delikatnie,że Wam również jest ciężko i bolą Was jego słowa i zachowanie. I,że on też musi odpuścić bo jesteście zmęczone..... Ale delikatnie ,kto wie a może chociaż COŚ się zmieni.... Czasami wystarczy zwykła rozmowa.

Życzę Wam wielu sił...i zdrówka dla Was wszystkich.
Oraz oczywiście... chwili spokoju i wytchnienia.
Ściskam :*
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 12:09   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetko... Ja również dołączam się to TRZYMANIA KCIKÓW :) Przecież wiesz :* ....

Zdrówka i sił!

PS.Mam nadzieję,że dziś jest lepszy dzień!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-27, 23:20   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
KUBANETKO pielucha to dobre rozwiązanie i co lepsze to to ,że tato ją sam zaproponował.Nie musiałaś go zawstydzać czy coś w tym rodzaju(nigdy nie wiadomo co siedzi człowiekowi w głowie) Jego decyzja i to słuszna decyzja! :)

Zyczę SZYBKIEGO zniknęcia infekcji!!!

POzdrawiam.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-02, 20:15   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetka.... Kochanie...

Myśl pozytywnie bo.... potrzeba Ci wiele sił! Wiem to po sobie... Czytałaś moją historię moje posty....sama mi powtarzałaś co jest dla mnie dobre i wiesz jak wiele sił potrzeba by pomóc najbliższej osobie w walce z chorobą... A nie będziemy jej brały dopóki będzie miały takie ndi jak ten...
Ja też sił się wypalam.... Patrzę jak mama wciąż ,,odpoczywa'' śpi tak naprawdę ale... ja już nie wiem czy to dobrze czy źle... :(

Łap ogromny kubek czekolady na gorąco na poprawę humorku.... Ściskam :***
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-01, 10:17   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka,

Witaj Kochana.... Co u Was? jak Tatuś?
Mam nadzieję,że u wszystko dobrze. I,że tatko pełni sił by stawic czoła tej przklętej chorbie!!!
No i trzymam kciuki bardzo bardzo bardzo mocno.
Ściskam w ten mroźny dzień... wrrr
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-18, 07:28   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka,

Dzielna jesteś! Robisz wszystko co w Twojej mocy! Tato jest zapewne dumny z takiej córci. Cieszę się ,że tak fajnie Tatko reaguje na chemię !! OBY WSZYSTKO SZLO DO PRZODU... Życzę Wam tego z całego serducha :)

A tym opuchnięciem to.... no trzeba się chyba troszku martwić. Najgorsze jest to,że nie wiadomo jakie figle będzie nam płatać to choróbsko wstrętne... Wrrr


Dużo siły wiary i ZDROWIA!!!!!!! Trzymajcie się dzielnie.....

:*
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-12, 20:29   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka,

To samo jest u mnie jeżeli chodzi o emocjonalną część... Tzn.... teraz nie jest ciekawie. Mama w dzień wcina co popadnie gdy czekam z utęsknieniem na noc to... Mama o 2 albo 3 w nocy wymyśla sobie ,że będzie robiła coś w kuchni ,,po cichu'' patrzę ... a mama znów wcina :)

Ale przy okazji jak to mówi .... przygotowała śmieci do wyrzucenia... :/ I noc w noc i dzień w dzień to samo..
Występują pewne objawy choroby ale... jak sobie pomyślę,że będzie jeszcze gorzej to...

SERCE MI PĘKA!!!!!!!!!!

Trzymajcie się dzielnie....i duzo dużo zdrówka dla Tatusia!!!!!!!!!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-07, 23:58   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka,

Dziennie smaruję mamie nogi wokół kostek tym żelem ALTACET i nie jest aż tak źle... wcześniej gdy nie smarowałam to miała gorsze... czyli cos pomaga ...
POLECAM... zobacz byc może i u Was się sprzyda ....
POzdrowionka i uściski :*
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
madziorek

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-15, 20:41   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, witaj na forum.
czy mogłabyś wpisać nam wyniki badań taty? i leki, które w tej chwili przyjmuje?
Radioterapia paliatywna to dobre rozwiązanie- powinno przynieść znaczącą ulgę Tacie- nawet do ustąpienia niedowładu, więc dobrze, że to tylko pięć dni.
Zachowanie osób z chorobą onkologiczną (z przerzutami do mózgu) może być spowodowane: uciskiem przez guz,zmianami w nim, lekami które przyjmuje, lub depresją z którą się zmaga. Ocena powodu złośliwości jest niezmiernie trudna.
Musicie jednak pamiętać, że jest to nadal Wasz Tata, mąż, przyjaciel- uzmysłowienie tego sobie i innym pozwoli Wam zrozumieć chorego- dać mu poczucie bezpieczeństwa w tym ciężkim okresie.
Pozdrawiam m.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group