1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-03, 20:33   Temat: Eliksir z granatu
poli, Ma Pani racje , ja jak czytam ,że coś działa przeciwnowotworowo to natychmiast szukam gdzie mogę to dostać!
Co z Pani punktu widzenia powinnam tacie kupić, co nie powinno zaszkodzić, a wręcz przeciwnie mogłoby w jakiś, choć minimalny sposób pomóc, jakie witaminy ? Czy istnieje wogóle taka witamina.
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-03, 19:55   Temat: Eliksir z granatu
poli, bardzo Ci dziękuję !
Bardzo interesujące cytaty, nie da się ukryć -dają dużo do myślenia...
Czyli mam wywnioskować ,że nie należy ufać jeżeli ktoś reklamuje produkt pisząc,że działa w sposób, który hamuje rozwój raka lub chociażby go spowolnia , nie istnieją takie witaminy np. w takich , jak i innych soczkach?
Pozdrawiam.
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-02, 13:53   Temat: Eliksir z granatu
gaba, Dzięki wielkie za info :) Pozdrawiam.
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-01, 21:34   Temat: Eliksir z granatu
gaba, Dziękuję Ci BARDZO za linki :) Niestety są po angielsku (z czym muszę się przyznać mam problem) , postaram się w jakiś sposób to wytłumaczyć aby zrozumieć :| Chyba,że istnieje Polska wersja takiej stronki, byłoby mi zdecydowanie dużo łatwiej?!
Oczywiście zainteresuję się też białkami serwatki- do tej pory o tym nie słyszałam :?ale?:

[ Dodano: 2011-05-01, 21:40 ]
gaba, proszę Cię również o jakiś wiarygodny link o tych białkach serwatki lub może sama możesz coś na ten temat napisać.... Nie słyszałam o tym, więc nie mam zielonego pojęcia : kto może to spożywać ? Jak to działa na osoby chore na raka, na komórki nowotworowe, jaki rak kwalifikuje się na spożywanie tego itd. wszystko co powinnam wiedzieć ?!
Oczywiście jeżeli możesz, jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu, bo troszkę za dużo chyba zaczęłam zawracać Ci głowę :tiaaa: za co bardzo przepraszam.
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-01, 19:43   Temat: Eliksir z granatu
gaba, o skoro tak uważasz to nie będę się sprzeczać, chciałabym Cię jedynie poprosić-oczywiście jeżeli to nie stanowi dla Ciebie problemu abyś przysłała mi na priv kilka takich interesujących ,wiarygodniejszych linków na temat tego soku... takie,które Twoich zdaniem są z pewniejszych zródeł. Poczytam. Porównam z tym co ja do tej pory czytałam.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2011-05-01, 19:46 ]
Przyznam się, że może właśnie ja nie jestem taką specjalistką w googlowaniu... czytam praktycznie wszystko co mi wyskakuje po wpisaniu danego hasła, nie zwracając szczególnej uwagi na drobne szczegóły, które w rzeczywistości są ważne.
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-05-01, 09:41   Temat: Eliksir z granatu
gaba, musisz troszkę pogooglować a na pewno znajdziesz więcej info na ten temat. Mylisz sie co do kwestii ,że obniża tylko ryzyko zachorowania na raka piersi , jak i mylisz się co do tego ,że skoro jest koncentratem to jest kiepski. Poczytaj troszkę, pogoogluj głębiej a na pewno zmienisz zdanie ;)
Oczywiście zaznaczę, że każdego człowieka organizm jest inny i na pewno nie na każdego taki wspomagacz coś zadziała, jak i każda choroba jest różnie zaawansowana :?ale?: także należy oczywiście nie liczyć na cud stosując ten sok..... ale jestem zdania,że watro spróbować- walczymy o Naszych bliskich...
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 23:20   Temat: Eliksir z granatu
qwera, Dzięki ;) Tobie również życzę dużo szczęścia!
Jak już wyżej wspomniałam z leczenia nie zrezygnowaliśmy i dodam,że nie mamy zamiaru rezygnować! A w szukaniu jakiegoś wspomagacza, nie widzę niczego złego... tym bardziej,że jest to tylko eliksir z mega dużą ilością potrzebnych (chociażby przy tej chorobie,jak i wielu innych) witamin!
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 23:06   Temat: Eliksir z granatu
qwera, Mam siedzieć z założonymi rękami ? Gdzieś trzeba szukać, chociażby dowiadywać się ;) !
"obawiam się że to droga donikąd"-na szczęście to jest tylko Twoje zdanie !
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 22:20   Temat: Eliksir z granatu
absenteeism, Dziękuję za odpowiedzi:)
Chciałam jeszcze dodać, że oczywiście NIE rezygnujemy z leczenia onkologicznego. Sok ma jedynie wspomagać.

[ Dodano: 2011-04-30, 22:29 ]
ela1, Masz jak najbardziej rację! ALE skoro są prowadzone badania i zadowalające wyniki, i do tego żadnych działań nie pożądanych (oczywiście w odpowiednim spożyciu) , niszczy to w jakiś sposób komórki nowotworowe lub hamuje rozrostowi takich komórek (w nie których przypadkach oczywiście) I SĄ TO 100 % witaminy, wyciśnięte z ogromnej ilości granatów- to dlaczego nie spróbować takiej kuracji ?! Nie mamy nic do stracenia, a choroba i tak już zaatakowała-niestety, a może jednak coś pomoże |hmm|
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 22:03   Temat: Eliksir z granatu
absenteeism, piszesz żeby pamiętać, że takie witaminy wspomagają także na tkankę nowotworową, :?ale?: ok. ale dlaczego w opisach wszędzie jest napisane,że ten sok hamuje rozwój raka i niszczy te komórki nowotworowe :?ale?: Czyli mam to zrozumieć w ten sposób, że to nie prawda, że jest to przereklamowane, i że jest to tylko taki chwyt marketingowy ?

[ Dodano: 2011-04-30, 22:03 ]
Ważna jest dla mnie każda odpowiedz czy podpowiedz, za którą oczywiście bardzo dziękuję!
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 21:34   Temat: Eliksir z granatu
absenteeism, rozumiem ale prawdopodobnie te witaminy czy substancje, które zawiera ten eliksir niszczy te komórki nowotworowe lub hamuje rozwój raka :?ale?:
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 21:13   Temat: Eliksir z granatu
absenteeism,dziękuję !
MI osobiście wydaje się,że cena nie jest aż tak wysoka porównując np. zwykłe soki z marketów zawierające mnóstwo innych substancji chemicznych- ale to jest oczywiście moje zdanie. Jedna butelka zawiera mnóstwo soku wyciśniętego z wielu granatów ,a więc jest to naturalny, skoncentrowany sok zawierający mnóstwo witamin. MOIM ZDANIEM za taką dawkę witamin warto wydać troszkę kasy, oczywiście ważne też aby to choć w jakimś stopniu pomogło.
Czy jest może na forum jeszcze ktoś ,kto mógłby mi coś jeszcze na ten temat napisać, czy ktoś z Was zafundował sobie taki wspomagacz i jak to wyglądało ?
  Temat: Eliksir z granatu
Anelia

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21850

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-04-30, 19:15   Temat: Eliksir z granatu
Witam! Czy ktoś z obecnych na forum wspomagał leczenie sokiem, eliksirem z granatu ?
Co możecie na temat takiego eliksiru powiedzieć ? Czy może zaszkodzić ? Czy może jednak w jakiś sposób pomóc ?
Z góry bardzo dziękuję za wypowiedzi w tym temacie i serdecznie pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group