1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Olga B - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13984

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-30, 23:19   Temat: Olga B - komentarze
Olga B, To jak najbardziej normalne! Ja o chorobie mojego taty wiem już kilka miesięcy i w dalszym ciągu nie dociera to do mnie. Myślę,że tak do końca nie dotrze to do mnie jeszcze długo! To wielki szok dla Nas ! Następnie chęć pomocy i pytania ,dlaczego nie ma na to jeszcze jakieś metody na całkowite powstrzymanie tego?! Ja też często powtarzam Twoje słowa: "przecież medycyna robi postępy w tej dziedzinie"
  Temat: Olga B - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13984

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-30, 23:08   Temat: Olga B - komentarze
Olga B, :/pociesza:/ mimo tych złych wiadomości bądz dobrej myśli !
  Temat: Olga B - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13984

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-30, 22:49   Temat: Olga B - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Olga B, Witam (niestety) kolejną osobę na forum. W ostatnich dniach non stop przybają tu nowe osoby. Bardzo mi przykro,że i Was dotknęła ta paskudna choroba. Co do opisu podanego przez Ciebie niestety nie mogę się wypowiedzieć ALE z pewnością znajdą się osoby bardziej doświadczone,których na tym forum nie brakuje! Jak mama się czuje po radioterapii? Jaką chemię rozpocznie? Musicie mieć mimo wszystko SIŁĘ i NADZIEJĘ ! Trzymam za Was kciuki i z całego serca życzę aby stan mamy się poprawił.
Pozdrawiam...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group