1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 29
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-14, 22:07   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, kochana Ty Nasza :/pociesza:/
...słowa raczej nie pomogą ale wiedz, że sercem , myślami i modlitwą jestem przy Tobie ...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-26, 22:38   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkaweczko :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-23, 23:09   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka,proszę Cię postaw również od Nas znicz. Codziennie o Was myślę i mamci Twojej Nam tu bardzo brakuje :/pociesza:/ Trzymaj się czkaweczko, święta szybko miną...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-23, 20:14   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie oblicze swoje
i niech cię obdarzy pokojem
Spokojnych świąt czkaweczko Ty Nasza
:cmok: :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-20, 23:40   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
:/pociesza:/ czkaweczko :/pociesza:/ Nam też Twojej mamci tu brakuje ...
Każdego dnia pamiętam o Was i modlę się za Ciebie i duszę Twojej mamusi...
Jest ciężko i żadne słowa pocieszające nie zmienią tego...
Potrzeba czasu, dużo czasu...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-10, 21:48   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, kochana, ciężkie chwile za Tobą i przed Tobą ,jak piszesz pierwsze święta bez mamy. Wiem,że nikt nigdy Ci mamy nie zastąpi ale pamiętaj,że sercem i myślami jesteśmy przy Tobie. Myślimy o Tobie bez przerwy i jesteśmy wdzięczne za każdą pomoc z Twojej strony w Naszych wątkach. Czkaweczko kochana :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-23, 23:08   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, i ja również pamiętam! Co tam u Ciebie czkaweczko ?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-17, 08:29   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
......takie puste z pewnością ... Czkaweczko :/pociesza:/ Właśnie jak pisała wyżej Katarzynka36, "życie biegnie dalej" a my musimy nauczyć się dalej żyć: w chorobie,walce, czy odejściu Nam bliskiej osoby:( Ból, cierpienie, puska nie minie,ale po prostu przyzwyczai Nas do życia z tym.... Teraz tylko czas jest potrzebny, wiele czasu, który tak nieubłaganie szybko płynie.... Ściskam Cię czkawuniu :/pociesza:/ Codziennie modlę się za Ciebie i duszę Twojej mamusi |uscisk|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 23:29   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, kochana Nasza czkaweczko pozwoliłam sobie również wejść na link od Goni :/pociesza:/ ..... włączyłam i czytałam od nowa Twój wątek :cry..: i znowu popłakałam się :/pociesza:/ ".....Ci co odchodzą wciąż z Nami są......" Trzymaj się czkaweczkoooooooooo

[ Dodano: 2011-03-10, 22:26 ]
Czkaweczko jak minął Ci kolejny ciężki dzień ???
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 19:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Płacz czkaweczko, tak długo za tym czekałaś :/pociesza:/ ....... Masz tak dobre serce :/pociesza:/ .... Jestem przy Tobie myślami cały czas!!!

[ Dodano: 2011-03-09, 19:45 ]
Trzymaj się !!!!!!!!!!!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-04, 22:04   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczkoooooo kochana :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-03, 18:28   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, I co tam czkaweczko u Ciebie dziś? Jesteś już w domu rodzinnym mamy :/pociesza:/ Trzymaj się kochana !!!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 21:06   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko Nasz kochana a co tam u Ciebie dzisiaj ??? Jak minął Ci kolejny ciężki dzień??? :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 23:39   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Kochana czkaweczko zawsze będziemy sercem i myślami przy Tobie :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Anelia

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81661

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-25, 22:20   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, Kochana czas kiedy mama odeszła rzeczywiście minął tak szybko, mam wrażenie jakby to było kilka dni temu.... ciągle żyjemy tym jak sobie radziłyście, tymi myślami i tym co u Ciebie teraz ? Jak sobie dajesz radę ? Czy masz kogoś bliskiego przy sobie ? Czy masz z kim o wszystkim porozmawiać? Czy uda Ci się wreszcie wypłakać. Myślimy o Tobie i Twojej już śpiącej w pokoju mamusi. Co wieczór modlę się również za Was!!! Pamiętaj na NAS W DALSZYM CIĄGU MOŻESZ LICZYĆ !!! Pozdrawiam i ściskam mocno !!!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group