1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 28
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-04-08, 18:13   Temat: Fibromatosis agressive
Witaj Karola :) w naszym klubie:)Masz podobnie jak każdy z nas po kolei:)jestesmy niespotykanie orginalni.Od mojej pierwszej operacji minie teraz 3 lata,w międzyczasie była wznowa w styczniu minął rok-od operacji.Ciągle się łudze że da mi już ten dziad spokój-no ale życie sie toczy dalej i trzeba żyć.Pozdrawiam serdecznie i dużo siły życzę:):):):)
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-02-02, 13:19   Temat: Fibromatosis agressive
Siwa :) spróbuj na ta rane przykładać aloes,nie znam lepszej metody na brzydkie rany :) chyba,że już go stosowałaś i nie ma poprawy.pozdrawiam :)
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-12-23, 21:43   Temat: Fibromatosis agressive
Siwa;)Jesteś bardzo dzielna,uwazam że robisz wielki krok do przodu :!: Podjełas decyzje,masz plan a to bardzo dużo,najgorsza jest niemoc,jak nie można nic zrobic.Powodzenia ,duzo siły i usmiechu :lol: Wszystkim Zyczę spokojnych swiąt:):):)
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-20, 10:47   Temat: Fibromatosis agressive
Siwa :) Jeżeli wykluczyli chirurgię,to trzeba się tego trzymać,mamy tu przykład m4niak,ze u niego odkad ma chemie guz stoi w miejscu :!: jest to pocieszające,szkoda,że doc. Rutkowski dopiero za miesiąc :fucc: trzymaj się kochana :)

[ Dodano: 2012-11-20, 10:54 ]
Mama Ania :) :) GRATULACJE :!: :!: :!:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-17, 14:44   Temat: Fibromatosis agressive
Siwa :) kochana,nie powinnam myslę ci radzić-bo żaden ze mnie radca,ale co ja bym zrobiła na Twoim miejscu-koniecznie bym się dostała do kogoś kto ma doswiadczenie w prowadzeniu fibromatozy,wiem,że łatwo się mówi ale u ciebie to już nie przelewki,trzeba radykalnie zadziałać :!: Niech moc będzie z Tobą buziaki :)

[ Dodano: 2012-11-17, 14:48 ]
m4niak -Nie spotkałam się z leczeniem fibromatozy chemią-chyba jako pierwszy przecierasz ten szlak :) życzę ci szybkiego zdrowienia i zadnych powikłań-pozdawiam
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-01-19, 18:47   Temat: Fibromatosis agressive
Witajcie ;) Właśnie wróciłam z onkologii po operacji mojego dziada :evil: Sama już od września podejrzewałam wznowę,w pażdzierniku zrobiłam USG no i jest :!: Praktycznie w tym samym miejscu z tyłu ramienia,bolało mnie więc nie można było o tym zapomniec :!: 1,5 roku spokoju,ale za pierwszym razem było wiadome,że jest za mały margines.Teraz doktor wyciął sporo ,nawet 1\3 mięśnia trójgłowego aby mieć pewność,że wystarczające zrobił cięcie-zobaczymy :?ale?: Czekam na wynik i dalsze zalecenia doktora,buziaki dla wszystkich :)trzymajmy się:)
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-01-15, 20:55   Temat: Fibromatosis agressive
Basiu kochana :) nie mam wiedzy na ten temat wogóle,ale wspieram Cię mocno aby było dobrze :) Trzeba sie zdać na fachowców.Buziaki i zdrówka w Nowym Roku :flow:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-20, 19:55   Temat: Fibromatosis agressive
Życzę Wszystkim zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz tylko wesołych spotkań przy świątecznym stole |buziaki| :flower:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-24, 21:52   Temat: Fibromatosis agressive
Amelcia,HTZ to hormonalna terapia zastępcza :) .Super że z nogą jest ok.Trzymaj się cieplutko ,głowa do góry pa :lol:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-17, 21:40   Temat: Fibromatosis agressive
Witajcie Kochani :lol: No to faktycznie szczęściara z ciebie Magda,że też akurat przez nerw :fucc: Ja sie bardzo bałam naswietleń.Na własną odpowiedzialność zostawiłam jak jest.Czekam na następne USG,zobaczymy ,okaże się .Buziaki dla wszystkich,dobranoc :flower:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-16, 22:01   Temat: Fibromatosis agressive
Hej Magda :lol: Witaj w klubie,po to się tu spotykamy ,żeby się zanudzać nawzajem a jednocześnie pogłębiać swoją wiedzę jaki oręż dobrać do walki z tym dziadem :trtd: Tak czytam i widzę że niedługo kochana stworzymy mapę ciała tego nieproszonego gościa:ramię,brzuch,żuchwa,posladek-no proszę,ma Niebieski pomysły,nie ma co. :) Magda u mnie tez był taki właśnie ból,dokąd nie wycięli go.teraz robię USG mięśnia co 3 mies.Następne w grudniu,myślę pozytywnie.Z fibromatozą trzeba sie nauczyc żyć bo chyba nie odpuści tak na zawsze ale każdy rok to jest wygrana,punkt dla Nas ;) Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia :komp: :lol:

[ Dodano: 2010-11-16, 22:10 ]
Basiu,ja pierwszy raz przeczytałam gdziekolwiek,żeby to dotyczyło dziecka .Owszem nawet w nazwie pisze fibromatosis młodzieńcza,to chyba twój synek nie kwalifikuje się do młodzieńca :lol: Tak wiec widać ,że nie ma reguły i wszystkie chwyty dozwolone |bezradny|Ale trzymam za was kciuki i życze zdrówka :okok" Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-09, 21:53   Temat: Fibromatosis agressive
Dorotko,ściskam cie ile siły mam! :tull: dobrze że jest jakiś plan do walki z tym dziadostwem- i tego sie trzymaj :lol: jestes silna i wielka,możemy się tylko od Ciebie uczyć .Jak juz będziesz mogła to się odzywaj |buziaki| |przytula|
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-06, 16:03   Temat: Fibromatosis agressive
Witaj Basiu :lol: Parę razy musiałam przeczytać twego posta,zanim do mnie dotarło,kurcze pierwszy raz słyszę że to .... zamieszkało u tak młodego chłopca.Mnóstwo cierpienia ,ale daj Boże żeby to już dało spokój :) A jak sobie radzi młody człowiek w takiej sytuacji ze szkołą?Pozdrawiam serdecznie i tylko dobrych diagnoz na przyszłość życzę |prosi|
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-28, 21:19   Temat: Fibromatosis agressive
Doris :lol: Ja od dzisiaj kieruję całą dobrą energię na CIEBIE:)potrzebujesz dużo siły i spokoju _ |uscisk| Napisz kiedy zaczynasz tę czystkę.Powodzenia w tym trudnym czasie i pisz jak możesz::) :lol:

[ Dodano: 2010-10-28, 21:29 ]
Madzia jak tam twoje tabsy,jak się czujesz? :?: Daj znać dawno cie nie było :lol: buziaki Pozdrawiam serdecznie :lol:
  Temat: Fibromatosis agressive
Alusia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170077

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-27, 19:02   Temat: Fibromatosis agressive
Amelcia! podpisuję się pod zdaniem doris obiema rękami.Powinnaś być prowadzona przez onkologa,to w końcu sprawa guzowa.Nikt inny nie ma takich doświadczeń jak onkolog.Ja też na początku byłam prowadzona przez ortopedę ale jak już był opis wyniku,że guz w mięśniu to pognałam na wizytę do onkologa,to była dobra decyzja napewno:)Jestem spokojna ,że specjalista ma mnie pod opieką :lol: Niestety w twoich rejonach nie mam nikogo.Myślę ,że w internecie znajdziesz odpowiedniego-szukaj, |przytula| pozdrawiam
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group