1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 107
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rootsradical - komentarze
Alexandra1976

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 21775

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-06-27, 16:13   Temat: Rootsradical - komentarze
Wysyłam całe mnóstwo pozytywnej energii :) :)
  Temat: Czerniak złośliwy proszę o rady i pomoc
Alexandra1976

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 13090

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-06-21, 14:34   Temat: Czerniak złośliwy proszę o rady i pomoc
Też niby śledzę te konopie,na fb jest grupa konopii poszukaj Dorotę Gudaniec ona prowadzi centrum terapeutyczne max hemp napisz do niej ona ma dziecko które w ten sposób leczy i ma ogromną wiedzę na ten temat, wiem ze duże pieniądze wchodzą w grę ale masz gwarancję że nie wciśnie ci byle czego bo dużo ludzi kupuje z Holandii i trafiają na oszùstów i jeszcze się narażają bo nie jest to legalne
  Temat: Czerniak złośliwy proszę o rady i pomoc
Alexandra1976

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 13090

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-06-10, 08:04   Temat: Czerniak złośliwy proszę o rady i pomoc
Gosiaaa85 Trzymam kciuki zeby udało się z tym gamma uważam,że to jedyna nadzieja.Nie wiem czy czy Twoja mama ma BRAF i czy radio zdziała.Powiem tak, ja mam zbadany ten gen i jest pozytywny i byłam naświetlana gdy miałam przerzuty regionalne.Po naświetlaniach weszłam w stadium rozsiania..na śledzionę śródpiersie i węzeł przy pachwinie... pół roku otrzymywałam dabrafenib w środku guzy stały w miejscu albo minimalnie się zmniejszały...a nastąpił przerzut na mózg,nie trudno było nie zauważyć wcześniejsze gorączki i ból głowy nie do zniesienia.Został b.szybko zooperowany w Bydgoszczy szpitalu Jurasza bo był w takim miejscu że nie szukałam innych możliwości po prostu konsultowałam z tym neurochirurgiem moim operatorem i dlatego jeszcze żyję a wiesz że guzy b.szybko rosną a w czaszce nie ma na czasu na zwlekanie bo będzie coraz gorzej a.Podobno w starszym wieku niby tak szybko nie postępuje...ja mam obecnie 42 lata i na razie czekam na wyniki TK.Niestety tak to wygląda...
Dużo dużo siły i zdrowiej szybciutko i gdybym mogła coś dla Was zrobić jakoś pomóc to pisz chobiaż ja cały czas obserwuję posty trzymam kciuki _itsme_
  Temat: Rootsradical - komentarze
Alexandra1976

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 21775

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-19, 16:20   Temat: Rootsradical - komentarze
Amands czy mama jest w jakimś programie badania klinicznego?Ma mutację Braf?
  Temat: Rootsradical - komentarze
Alexandra1976

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 21775

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-17, 21:21   Temat: Rootsradical - komentarze
Super i tego Ci życzę,wytrwałości i duuuużej wiary w wyleczenie😉

[ Dodano: 2018-05-17, 21:25 ]
...a wracając do tematu słońca ja też mialam zalecenie absolutnie wyeliminować,ostatnio bylsm na meczu syna krem 50 i parasol a i tam mnie sięgło😑
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-05-02, 22:23   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Na razie prócz tarczycy czuję się ok, bo wybuchy gorąca może byc też przy tarczycy,będę informować na bieżąco 4-tego maja czwarty wlew,tomografia w 12 tygodniu będzie zlecona to cobaczymy jak odpowiada organizm,juz wiem ze głowa ok bo mialam rezonans zlecony przez neurochirurga😊
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-29, 21:02   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
To jest Talimogene Laherparepvec w skojarzeniu z permolizumabem to sąwlewy dożylne,w żaden sposób nie odczuwam za to jak pisałam wcześniej pochrzaniła mi się tarczyca..to raczej nie dostaje placebo...bo to najbardziej mnie martwiło że dostanę placebo😉

[ Dodano: 2018-04-29, 21:04 ]
A co do skutków ubocznych umowa 30 stron
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-26, 08:58   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
U mnie radioterapia doprowadziła do rozsiewu czerniaka na śledzionę , śródpiersie...tylko poparzenia a tylko pogorszyło dlatego jeżeli masz Brafa to nie zgadzaj się na radio jest inne leczenie,pozdrawiam i trzymaj się😉
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-25, 23:02   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Emika74 a miałaś radioterapię?
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-25, 14:23   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej witam,szczepionkęotrzymałam już trzy razy w guzka pod skórą po wewnetrznej stronie ramienia,czas podania ok co 16 dni i co najważniejsze zadziałało bo jest już niewyczuwalny.To jest tylko ukłucie nie wpływa absolutnie na samopoczucie jest lekki siniak i opatrunek wodoszczelny na 6 dni.Otrzymuję też wlewy co 3 tygodnie,jestem po dwóch wlewach, jutro jadę na trzeci.Jestem po wizycie u endokrynologa bo źle wpłynęło na tarczycę i okazało się że Hashimoto.Otrzymuję leki i może się wyreguluje bo już trochę przytyłam i źle mi z tym ale cóż nie mam na to wpływu.Funkcjonuję dość dobrze szybciej się męczę i gorzej śpię.Pozatym jest ok.Wlewy trwają pół godziny i potem wracam samochodem do domu😉
  Temat: Rootsradical - komentarze
Alexandra1976

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 21775

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-04-04, 23:22   Temat: Rootsradical - komentarze
Super wieści😉
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-28, 13:47   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hejka,jestem po pierwszym wlewie miałam też podaną szczepionkę do guza pod skórą, przed zakwalifikowaniem do programu robiono mi bjobsję guza w pośladku bo na PET wyszło że jest guz jednak bjobsja tego nie potwierdziła,dlatego nie bardzo trzeba mieć zaufanie do badań...niby takich dokładnych.Czyli te przerzuty co mam na śledzionie w śródpiersiu wcale też nie muszą być przerzutami , bardziej dokładny jest rezonans który miałam robiony tylko przed operacją przerzutu do mózgu bo na TK tylko znaki zapytania.Trzy dni po wlewie bardzo bolała mnie głowa być może loża pooperacyjna bo neurochirurg zapewniał że to nie przerzut bo konsultowałam się byłam z TK głowy, po operacji TK z kontrastem też cierpiałam i do tego wymioty.Teraz jadę po świętach na następny wlew mam nadzieję że będzie lepiej😀

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-03-28, 21:22 ]
Dużo sił Ci kochana życzę i żeby jak najmniej ta chemia "sponiewierała" Twój organizm :tull:

  Temat: Rootsradical - komentarze
Alexandra1976

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 21775

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-19, 20:45   Temat: Rootsradical - komentarze
trzymam mocno kciuki _itsme_ _itsme_
  Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
Alexandra1976

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 116824

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-19, 08:05   Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
Hej może to być spływ limfy mocno opuchnięte? niekiedy musi być usuwane przez lekarza
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57664

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-13, 07:46   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Dzięki za wsparcie :lol:
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group