1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-03, 15:45   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Mloda. ::rose::
Wierze, że Twoj tata patrzy teraz na ciebie i jest z ciebie dumny.
Łączę się z Tobą w bólu.
I biorę z ciebie przykład w walce z tą okropną chorobą.
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-16, 09:19   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Matko. Ja nie wiem jak może jakaś baba walić takimi tekstami. Chyba bym ją zbeształa.
Niestety ja nie mam doświadczenia z krwiopluciem więc nie pomogę:(
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-15, 14:59   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Hej..Jak tam sytuacja u taty?
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-11, 08:42   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Trzymam kciuki za Tatę. Cieszę się że dobrze zniósł wizytę lekarza.
Co do leków sterydowych ... Wiem, że niektóre osoby robią się jakby bardziej drażliwe, agresywne. Jeśli więc tata zrobi się nieznośny, będzie przejawiał zachowania agresywne to nie przerażaj się....może być to sukutek uboczny własnie sterydów.
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-02, 11:57   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ja bym naciskała na konsultacje z onkologiem. Tak jak napisałam nie znam się na medycynie więc ten ból może mieć źródło Bóg jeden wie gdzie. Ale sprawdziłabym to. U mojej mamy oprócz bólu ręki i jej drętwienia zauważalne było silne opuchnięcie właśnie jej części od łokcia do góry i węzłów chłonnych przy szyi. Z jednej strony przy obojczyku miała wyraźnie opuchnięta szyję. Pamiętam dość tragikomiczną rozmowę z lekarzem który zrobił mamie rtg zdaje się i jak rozmawiałam z nim jak wynik i co z tą ręką, to powiedział...nie ma się co przejmować ręką...ważne, że guz w płucu sie nie powiększył, poza tym wie Pani... mama i tak dużo już wytrzymała.....

Czasem niestety podejście lekarzy jest załamujące.
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-02, 11:40   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
W przypadku mojej mamy ból ręki był sygnałem nacisku na nerwy jak dobrze pamiętam. Nie znam się dokładnie na pojęciach medycznych więc z pewnością któryś z moderotorów się wypowie na ten temat, ale u mojej mamy ten ból i drętwienie doprowadził do całkowitego unieruchomienia ręki. Mama nie miała w niej czucia a ból doprowadzał ją strasznego cierpienia do płaczu.
  Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
Ajwon

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 111955

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-02, 10:26   Temat: proszę o pomoc w walce z rakiem płuc
...bardzo trzymam kciuki za Ciebie i Tatę. Moja mama tez chorowała na DRP.
Też spuchła jej ręka i jak sie potem okazało był to bardzo zły znak. Czy tatę boli ta ręka? Drętwieje?
Ja bym natychmiast powiadomiła o tym lekarza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group