1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
Agnese

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122665

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-07, 18:08   Temat: Naciek głowy trzustki
O kurczę, myślałam, że czekacie na "operacyjność" trzustki, żeby pozbyć się "dziadostwa" razem z naciekiem. Widać, nie doczytałam. Przepraszam za niezrozumienie. Tata, jak widzę, jest bardzo dzielny i silny. Cieszę się razem z Wami. U nas po diagnozie Ciocia prawie całkiem przestała wychodzić z domu, a potem już tylko leżała. O leczeniu poza naszym miejscem zamieszkania nie było mowy, bo Ciocia była strasznie słaba; mówiła, że nie da rady nigdzie dojechać, o siedzeniu w poczekalni już nie mówiąc. Wiadomo, że łóżko "wyciąga" z człowieka siły... Niech Tato rusza się jak najwięcej. Tak trzymać.
  Temat: Naciek głowy trzustki
Agnese

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122665

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-07, 17:35   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, jestem pełna podziwu dla Taty, że wybrał się na spacer, i to z własnej woli. To naprawdę dobry znak, że wraca do aktywności. A czy przy ściąganiu płynów ustrojowych nie mogłaby Wam pomagać pielęgniarka środowiskowa? Można chyba ubiegać się o taką opiekę. Z tym swędzeniem nie bardzo wiem, co doradzić, ale na pewno ktoś się w tej sprawie odezwie. Trzymajcie się mocno i oby do operacji :-).
  Temat: Naciek głowy trzustki
Agnese

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122665

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-07, 11:57   Temat: Naciek głowy trzustki
Masz rację, Tronca, choroba jest fatalna - nie wybiera i nie ma na nią mocnych. Ale każdy organizm walczy z nią inaczej i dlatego jestem pełna dobrych myśli, że z Waszą pomocą Tato łatwo się nie podda. Najważniejsze są wyniki krwi, żeby można było podać następną chemię. Dopóki trwa leczenie, toczy się aktywna walka - złe komórki ulegają niszczeniu i choroba jest po części kontrolowana. Dzięki za wiadomość i życzę dużo sił.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group