1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-10, 10:34   Temat: czerniak I stopien
Troche się nie dogadaliście🙂 Na szczescie jest lepiej niz myślałaś 🙂 Poczekaj na wizytę u lekarza i nie czytaj sama za duzo bo tylko niepotrzebny zamęt Ci sie w głowie zrobi 🙂 Bedzie dobrze 🙂
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-10, 10:13   Temat: czerniak I stopien
Na pocieszenie Ci jeszcze napiszę, że są statystyki mówiące o 100 proc 10 letnich przeżyć w I stopniu zaawansowania klinicznego🙂 Wszystko zależy od grupy badanych🙂
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-10, 09:11   Temat: czerniak I stopien
Przy Twoich parametrach ryzyko jest mniejsze niż 5 proc 🙂 Ja miałam Breslow 0,7 mm i mój onkolog mi za każdym razem powtarza, że wynosi ono jakieś 1-2 proc a trochę na czerniakach się zna więc mu wierzę 🙂 Jak już chcesz czytać w necie to poszukaj publikacji/wypowiedzi prof. Rutkowskiego🙂 On ma w tym temacie największą wiedzę i prawdziwą, co najważniejsze 🙂 Nie łam się bo na prawdę nie masz powodów 🙂
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-09, 07:39   Temat: czerniak I stopien
Tak, żeby upewnić się, że nie dzieje się tam nic niepokojącego onkologicznie.
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-08, 19:10   Temat: czerniak I stopien
Ryzyko przerzutów, choć bardzo małe, występuje. Po poszerzeniu marginesu wokół zmiany pierwotnej będziesz musiała się regularnie kontrolować. Przed samym zabiegiem z pewnością też będziesz musiała zrobić rtg klatki piersiowej, usg brzucha i węzłów chłonnych. Onkolog wszystko Ci wytłumaczy. Przy tak niskim stopniu zaawansowania nie ma wskazania do usunięcia węzłów wartowniczych i z tego powinnaś się cieszyć. Ja miałam operacje 5 grudnia i do tej pory gromadzi mi się chłonka w pachwinie. Co do samego wyniku,jak wszedzie zdarzają się pomyłki ale skoro Twój był konsultowany to możesz uznać, że jest ok. Jestem przekonana, że onkolog Cię uspokoi🙂 Jesteś w całkiem niezłej sytuacji w całym tym nieszczęściu 🙂
  Temat: czerniak I stopien
Agata1983

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-08, 13:55   Temat: czerniak I stopien
Masz super wynik - jeśli w ogóle można tak pisać :) Wiem doskonale, co przeżywasz
ale na prawdę miałaś dużo szczęścia, że wycięłaś go tak wcześnie :) Przy takich parametrach masz prawie 100 proc na to, że wszystko dobrze się skończy :) Nie kwalifikujesz się nawet do biopsji wycinającej wartownika :) Teraz przechodzisz przez najgorsze chwile w życiu ale jeszcze wyjrzy słońce, zobaczysz :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group