1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: 1K8 - komentarze
1K8

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5134

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-26, 17:50   Temat: 1K8 - komentarze
Masz rację NIki...dziękuję.
  Temat: 1K8 - komentarze
1K8

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5134

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-26, 17:04   Temat: 1K8 - komentarze
Witajcie ponownie po niemalze roku... niedlugo pierwsza rocznica smierci mojego taty, a dzisiaj dzień wielkiego smutku... otrzworzylam taty teczkę z przebiegiem choroby, wiele nowych pytan przyszlo mi do głowy,ale juz jest za późno.... w ostatnim wypisie z 9 grudnia napisano, ze stan taty oceniaja jako mierny, a mimo to kazali mu przyjsc do kontroli za 3 miesiace (przeciez wiedzieli, ze umera...) tato bardzo sie cieszyl, ze dozyje tych swiat, ale niestety 2 dni przed wigilia mielismy pogrzeb... powiedzcie mi proszę co oznacza "zmiany metastayczne w CUN" oraz czy "poszerzony cien srodpiersia" oznacza, ze guz wtedy sie powiekszyl mimo naswietlen? wogole, oto ostatni odczyt rtg: "klatka piersiowa symetryczna. Widoczny kościec bez zmian. Przepona po stronie prawej wyzej ustawiona. Kąty przeponowo-zebrowe wolne. Poszerzony cien srodpiersia gornego po stronie prawej. W polu górnym prawym obwodowo slabo wysycone zageszczenia plamkowo-pasmowe. Zgrubienie oplucnej pluca prawego. Pluco lewe bez zmian".
Wiem, ze bezsensu draze temat, ale to nadal stasznie boli... :-( Bardzo prosze, napiszcie cokolwiek.
  Temat: 1K8 - komentarze
1K8

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5134

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-10, 16:39   Temat: 1K8 - komentarze
bardzo Wam dziękuję, ze jestescie...wszyscy wokol mnie zachowuja sie jakby nnic sie nie stalo, a mnie to wciaz tak strasznie boli. Zaczynam wariowac i zastanawiac sie czy oby napewno wszystko zrobilam, zeby tatulkowi bylo lepiej.Zaluje, ze nie pojechalismy w tym roku na urlop, lekarz zabronil zmieniac klimat.Gdybym wiedziala, ze tato tak szybko umrze, nie patrzylabym na zakazy.Wiec, jesli macie podobna sytuację, korzystajcie z zycia poki mozecie!

[ Dodano: 2012-01-10, 16:42 ]
tato mial tez przerzuty do nerek, ktore lekarze kazali olac, bo to nie jest wazne jak sami powiedzieli :( a nerki wlasnie zawiodly i tato tak szybko zmarl..
  Temat: 1K8 - komentarze
1K8

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5134

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-09, 22:28   Temat: 1K8 - komentarze
Bardzo wszystkim dziekuje za wyrazy wspolczucia.Nadal jest mi strasznie smutno,z kazdym dniem gorzej,bo zaczynam dopuszczac do siebie prawde.Dotad jakos zylam tym,ze moj kochany tatulek jest w szpitalu,teraz jednak,nie mogac sie pochwalic kolejnym postepem mojego 2,5 letniego synka czy zwyczajnie pogadac jak robilam codziennie od 30 lat,peka mi serce i krwawi rzeka lez...dlaczego tak szybko i niespodziemanie Boze zabrales mi tak kochanego Tate??jestem cala we lzach,nigdy sie z tym nie pogodze.Przepraszam,ze zasmiecam forum,ale musialam dac upust emocjom.

[ Dodano: 2012-01-09, 22:34 ]
Ewelinko,ja tez marze by choc na chwile dotknac lub zobaczyc tate.Nigdy nie zapomne jego zapachu ani cieplego dotyku.Kiedy umieral,2dni mial lodowate dlonie i stopy,a czolo gorace.Zmarl tydzien po zakonczeniu naswietlen mózgu.W ostatnim dniu narzekal,ze nie moze siedziec,bo boli go kark,nie mial sily glowy utrzymac.do dzis niewiem co tak wlasciwie sie stalo,w karcie zgonu napisali rak niedrobnokomorkowy z przerzutami i zakwaszenie. :cry:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group