1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Revlimid refundacja przy MDS q5
Autor Wiadomość
martusionek 


Dołączyła: 14 Lut 2016
Posty: 5

 #1  Wysłany: 2016-02-14, 20:54  Revlimid refundacja przy MDS q5


Witam! U mojej mamy w styczniu wykryto MDS q5 do tej pory od października 11 razy przetaczanie jej krew. Jej lekarka prowadząca napisała prośbę o refundację revlimidu odpowiedź miała być po trzech tygodniach w środę dzwoniła ale nie było nic wiadomo.czy komuś odmówiono takiej terapii? Mama ma 67 lat.
 
martusionek 


Dołączyła: 14 Lut 2016
Posty: 5

 #2  Wysłany: 2016-03-29, 06:52  


Witam! Mama zakwalifikowała się na program lekowy i od miesiąca przyjmuje Revlimid ale utrzymuje się jej od dłuższego czasu kaszel i nie wiem czy to jej reakcja na lek która zeszła się z infekcja czy skutek uboczny ,często też narzeka na bóle nóg. 11 kwietnia ma wizytę u hematologa i kolejne opakowanie leku.
 
martusionek 


Dołączyła: 14 Lut 2016
Posty: 5

 #3  Wysłany: 2016-05-06, 11:52  


Witam! Czy jest na forum osoba, która była leczona revlimidem? Mama przyjeła 2 opakowanie .po pierwszym opakowaniu miała złe wyniki niski poziom hemoglobiny 6.5 zostało przytoczone tj krwi hemoglobina wzrosła 10.6 dzisiaj odebrała wyniki i ma hemoglobine 9 A krwinki białe 1.9. Po jakim czasie był rezultat w leczeniu?
 
martusionek 


Dołączyła: 14 Lut 2016
Posty: 5

 #4  Wysłany: 2016-05-30, 13:00  MDS q5 leczenie


Witam! Poszukuję osób które są chore na mds q5. Moja mama ma mds q5 rozpoznany od stycznia. Została zakwalifikowana do programu lekowego. Po przyjęciu dwóch opakowań morfologia się pogorszyła została skierowana do szpitala gdzie przetoczono jej krew co podniosło parametry.po trzecim opakowaniu revlimidu wyniki się pogorszyły. Lekarz prowadząca wstrzymała jej revlimid i podała zastrzyk z neulasty I arauesp. Dzisiaj była na wizycie wyniki nadal się nie poprawiły. Czy są na forum osoby chore na ta chorobę? Jak przebiegało leczenie?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-05-30, 13:04 ]
Wątki scalone.
Proszę nie zakładaj kolejnych, wątków, opisywanie choroby swojej mamy kontynuuj w tym wątku. Pozdrawiam :)


 
martusionek 


Dołączyła: 14 Lut 2016
Posty: 5

 #5  Wysłany: 2016-07-05, 12:49  


Witam! Mimo że nadal nie dostałam żadnej odpowiedzi to mam kolejne pytanie. Mama dostała W piątek zastrzyk Aransep od soboty mam potworne bóle kręgosłupa. Nie da rady wejść nawet po schodach. Czy to normalne?
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #6  Wysłany: 2016-07-05, 12:59  


martusionek napisał/a:
Czy są na forum osoby chore na ta chorobę? Jak przebiegało leczenie?

Na tak zadane pytanie trudno uzyskać odpowiedź, skoro takich osób tu np. nie ma.
martusionek napisał/a:
Mama dostała W piątek zastrzyk Aransep od soboty mam potworne bóle kręgosłupa. Nie da rady wejść nawet po schodach. Czy to normalne?

Ten ból to raczej nie od Aranespu.
Pozdrawiam
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group