1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Reszka.78 - komentarze
Autor Wiadomość
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #106  Wysłany: 2012-03-09, 11:51  


Powitać.
Reszkuś nie było mnie wczoraj bo z małym na kontroli byłam a tu proszę już mi siostra podupadasz na psyche...
Skarbie głowa do góry, nie ma co rozmyślać może to a może tamto i to na pewno przerzuty. Powiem ci jedno ja z mamą zawsze dbałyśmy o zdrowie, kontrole lekarskie i badania to u nas norma. Jednak od czasu jak mama zachorowała (i tutaj złośliwość losu usg robione pół roku wcześniej nic nie wykazało nawet malutkiej kuleczki) to ja podwoiłam liczbę kontroli i dołożyłam dodatkowe badania, natomiast mama "siadła" nie ma ochoty biegać po lekarzach bo znowu coś wybadają.... Proszę ją żeby poszła na kontrolne usg a ona mówi że po wszystkich chemiach na TK i to powinno wystarczyć, a ja bym chciała wiedzieć czy reakcja na leczenie jest. No i wytłumacz tu takiej. Pewnie to samo u twojej "uczulenie na białe fartuchy" a ja się nie dziwie chociaż mam naturę osoby która chce wiedzieć wszystko a nienawidzi niespodzianek nawet tych dobrych. Także przepraszam za odnośniki do mojej sytuacji.
pozdrów mamcie a ty trzymaj się dzielnie i podrzuć mamie jakąś dobrą książkę to może się wyciszy (mojej pomagają wenezuelskie seriale na TV4-masakraaaa komentuje jak się patrzy ale przynajmniej zapomina o "gadzinie").
:cmok: _itsme_ :papap:
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #107  Wysłany: 2012-03-09, 12:05  


Mamcia obecnie chrapie :) Niech chrapie, choróbsko trzeba wyleżeć i wyspać. Też lubi większość telenowel - obecnie męczy "Kiedy się zakocham" poza nimi namiętnie ogląda Castla, Agentów, Kości itd. :) Rano oglądała Zaplątanych ;P
A o Mamcie się martwię, bo jak patrzę jaka słaba jest, a zawsze była taka pełna sił i energii, to się automatycznie włącza niepokój. Wiadomo przeziębienie czy grypa osłabiają, ale Mamcia z gatunku tych co to nawet z choróbskiem na miejscu siedzieć nie mogła, więc rozumiesz, że nieco panikuję. Zwłaszcza teraz.

Buziaczki Kochana i Mamusię ucałuj i pozdrów :cmok:

Justysiu i Majkelku witam Was Kochani moi :cmok: Noc minęła spokojnie, ranek także. Mamcia uparciuch do lekarza nie poszła, bo się lepiej czuje i nie ma temperatury, ale plecy bolą nogi rwą, piszczele dokuczają - jak dla mnie jak malowane objawy porządnego przeziębienia lub grypy. Jest nieco osłabiona. Teraz śpi, więc nie budzę, niech śpi. Śniadanie zjadła z apetytem, miała ochotę na tort, albo inne ciasto z kremem ;P Z domu Jej nie puszczę przez cały weekend, a w poniedziałek o 11:15 wizyta u lekarza. Jakby się co działo to jest Ostry Dyżur.
Ja nieco spokojniejsza, choć tak jak mówię, zmartwiona choróbskiem

Pozdrawiam Was serdecznie :cmok:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #108  Wysłany: 2012-03-09, 20:38  


Wiesz co ja tam się nie znam ale czasem na różne choroby to bardzo dobry jest tort albo ciasto z kremem - ja zawsze jak przynosiłem Monice na śniadanie to wstawała zdrowa i zadowolona.
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!

Jak jeszcze raz powtórzę to pewnie mój post usuną więc jeszcze tylko :cmok: i wystarczy
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #109  Wysłany: 2012-03-09, 20:58  


Nie zamartwiamy się na zapas Krokodylku :cmok: Nawet moja paranoja i hipochondria dzisiaj odpuściły i spokojnie przyjmują do wiadomości, że Mamcia jest porządnie przeziębiona najzwyczajniej w świecie. Jedyne co, to spisuje Mamcine dolegliwości i zapisuję temperaturę by w poniedziałek lekarka miała wszystko, bo wiadomo jak to jest - człowiek w domu wie dokładnie co ma powiedzieć, a w gabinecie lekarka o coś zapyta, albo coś powie i się zapomina. Wiem to z własnego doświadczenia i nim nauczona, oraz dzięki Wspaniałym Dziewczynom z Forum, zapisuje wszystko co chcę powiedzieć, lub zapytać i w gabinecie albo czytam kartkę, albo ją daje lekarzowi i jest git :)

Buziaczki Krokodylku, Buziaczki Justysiu, Buziaczki Siostro Małgoliku, Buziaczki Cleo33, Buziaczki Absenteeism (choć pewnie tu nie bywasz ;P ) :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: i Wielki Cmok dla reszty Forumowiczów :cmok:

Dobranocka Robaczki Kochane i słodkich zboczuśnych snów, a co ;)
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #110  Wysłany: 2012-03-09, 21:06  


No to odpoczywaj Reszko, a ja sprawdze i jak jutro się będziesz zamartwiać to |mad2|
Ale na razie na dobranoc :cmok:

[ Dodano: 2012-03-10, 04:14 ]
Na Dzień Dobry Reszko cos mi się przypomnialo co mówił mi znajomy kilka tygodni temu (tzn cytowal ale nie wiem z kogo):“Happiness is not the absence of problems but the ability to deal with them.”(Szczęście nie oznacza braku problemów lecz umiejętność radzenia sobie z nimi).
Jesteśmy tu jakbyś nas potrzebowała :)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #111  Wysłany: 2012-03-10, 12:06  


Witacie Robaczki Kochane :)

O 11 wróciłyśmy z Mamcią ze spaceru z Jamniorą i zakupów. Mamcia się uparła, że pójdzie bo ja nie umiem kupić tego co Ona chce. Na dworze była ponad dwie godziny i wróciła z bolącymi nogami i osłabiona. Uparciuch mój paskudny :tiaa:
Martwić się troszku martwię, bo Mamcia nie powinna jeszcze wychodzić, ale nic nie poradzę.

Na dworze niby cieplej, ale mimo to, pogoda zdradliwa jest. Do tego co chwilę lekko popaduje. Słonka brak. Brrrrrrr

Buziaki :cmok:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #112  Wysłany: 2012-03-10, 12:21  


Cześć Reszko :cmok:

Rzeczywiście dziś pogoda taka sobie, cieplej, pochmurno i dżdżyście. Dlatego wirtualne słoneczko dla Ciebie :sun:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #113  Wysłany: 2012-03-10, 19:32  


Justysiu te słoneczko bardzo się przydaje :)

Pogoda paskudna. Poszłyśmy z Jamniorą na spacer, zmokłyśmy, a teraz mam chyba początki kataru :tiaa:

Więc nie buziaczkuję coby nie zarazić
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #114  Wysłany: 2012-03-10, 20:10  


Reszka.78 napisał/a:
Więc nie buziaczkuję coby nie zarazić

Takim wirtualnym całusem nie zarazisz ;)
:cmok:

Właśnie wróciłam z gości. :trala:

Reszka.78 napisał/a:
teraz mam chyba początki kataru :tiaa:

Może katar pójdzie sobie precz ... ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #115  Wysłany: 2012-03-10, 21:05  


Ja mam nadzieję, że pójdzie, bo nienawidzę mieć kataru :evil:

Mówię dobranocka i słodkich snów :cmok:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #116  Wysłany: 2012-03-10, 21:08  


Dobranoc Reszko, kolorowych, słodkich snów, spokojnej nocki i wyganiaj katar |uscisk|

[ Dodano: 2012-03-10, 21:09 ]
Dla Ciebie piosenka:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
|uscisk|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #117  Wysłany: 2012-03-11, 05:49  


O Dzien Dobry Reszko, mnie ta piosenka zapodana przez Justyne zawsze przypomina to - taki fajny standardzik
http://www.youtube.com/watch?v=qVCgf6_M7i4
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #118  Wysłany: 2012-03-11, 12:41  


Hejka Robaczki w ten śliczny choć wietrzny dzionek! Jak widzę słoneczko, to się od razu żyć chce! ;)

Wczoraj oglądałam wieczorem "Noc żywych trupów", a potem pół nocy walczyłam i uciekałam przed zombiakami :shock:

Majkelku dziękuję za piosenkę :cmok:

Żabulku też dziękuję za piosenkę :cmok:

Jesteście Kochane moje Robaczki :cmok; :cmok:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #119  Wysłany: 2012-03-11, 22:07  


Nie no noc żywych trupów ja bym chyba ze strachu umarł no co Ty :?ale?:
Reszko napisz jak dzis się mama czuje i czy juz przestałaś 'czarnowidzieć'?
No ja spadam na krewetki :)

[ Dodano: 2012-03-12, 02:38 ]
Chcialem Ci Reszko życzyć miłego tygodnia i powiedzieć, żebys nie martwiła się chwilowymi i malymi kłopotami bo jak to powiedział Kahlil Gibran “He who has not looked on sorrow will never see Joy.” (Ten, kto nigdy nie widział smutku nie zazna Radości)
Miłego początku tygodnia życzę :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #120  Wysłany: 2012-03-12, 09:37  


Dzień dobry Reszko _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group