1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Refundacja NFZ mastektomii z rekonstrukcją u nosicielek BRCA
Autor Wiadomość
Iwona 


Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 289
Pomogła: 40 razy

 #16  Wysłany: 2013-11-04, 22:49  


Rixhelieu , przespałam się trzy godzinki, byłam wykończona. Wzięłam na jutro urlop, zarezerwowałam autobus do Warszawy. Przeczytałam to co napisałam wyżej jeszcze raz, potem Twoje słowa. I podjęłam decyzję, że nie będę tego robić.
Jestem pod obserwacją, mam wycięte jajniki i macicy, jestem po radioterapii ,która dodatkowo zabezpiecza - tę jedną pierś.
Operacja dodatkowo osłabi mój organizm, gdyby to była sama mastektomia..Ale wycinanie płata z pleców, przeciąganie tunelem pod pachą - to oznacza dużą rehabilitację.
Wygląd: w staniku wyglądam OK. i mam ich niezłą kolekcję!!!
Serce- będzie jeszcze gorzej po operacji - a ja muszę wypracować emeryturę!!!! :shock: Z ZUS i z funduszu :)
Jutro się wyśpię, pójdę do fryzjera, do apteki po żelazo i jakieś DOPEL HERZZ może połażę po sklepach. Jednak to mnie przerasta. Nie,że wymiękam ,ale chodzi o PLUSY w stosunku do Minusów. A jak będę mieć raka to powiem chirurgowi żeby mi zrobił najpiękniejszą płaską klatę -po całości :lol:


tatuaz.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 754 raz(y) 22,54 KB

_________________
iwex
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #17  Wysłany: 2013-11-05, 14:02  


Iwona napisał/a:
Przeczytałam to co napisałam wyżej jeszcze raz, potem Twoje słowa. I podjęłam decyzję, że nie będę tego robić.

I o to chodzi - byś miała rzetelne dane, ale decyzję podjęła świadomie i samodzielnie, wybierając to, co dla Ciebie będzie najlepsze. [yee]

Iwona napisał/a:
A jak będę mieć raka to powiem chirurgowi żeby mi zrobił najpiękniejszą płaską klatę -po całości :lol:

Fajnie i bardzo apetycznie wyglądasz na tej fotce. ;) :uhm!: Nie zastanawiaj się, tylko wrzucaj to do bezwstydnych - zrobisz furorę ! [ostr]
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Iwona 


Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 289
Pomogła: 40 razy

 #18  Wysłany: 2013-11-05, 14:26  


Dziękuję Wszystkim , którzy byli ze mną teraz. Richelieu dziękuję :) Anna 53 też dziękuję :lol: Prawdopodobnie życie szykuje samo jakiś scenariusz..........21 listopada mam rezonans piersi.
_________________
iwex
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group