1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak brodawkowaty tarczycy
Autor Wiadomość
marzena71 


Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 9

 #16  Wysłany: 2010-09-09, 10:38  


dzięki BeataBuku za tak wyczerpujące informacje i jeszcze pytanie co to znaczy dużo wody? ile w przybliżeniu mam zabrać butelek? i czy przez pierwsze trzy dni mam mieć swoją piżamę i co z tym zrobić jak przeniosą mnie na zamknięty oddział?
_________________
marzena
 
BeataBuku 



Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 50
Pomogła: 5 razy

 #17  Wysłany: 2010-09-09, 13:48  


Dużo wody tzn. kilka butelek zwykłej wody np.żywca ja miałam 4 butelki półtoralitrowe wciskałam do niej cytrynę i piłam ,ponieważ woda z cytryną oczyszcza organizm z tego paskudztwa jak przyjdzie technik ostatniego dnia i zrobi pomiar będziesz miała wysoki wynik możesz jeszcze jeden dzień zostać a to nic przyjemnego siedzieć w zamknięciu wszystkie rzeczy ,które nie będziesz chciała zabrać ze sobą zaniesiesz do szatni tam jest pani ,która wszystkiego pilnuje szafki są zamykane na kluczyki.
Możesz mieć swoją piżamkę ja też miałam potem ją zaniesiesz do szatni.
WAŻNE!!!!!
W ostatni dzień po kąpieli dostaniesz świeżą piżamkę od nich i pójdziesz po porządnej kąpieli na scyntygrafię głowy szyi i całego ciała,nie zabieraj ze sobą do kieszeni żadnych chusteczek higienicznych łańcuszków obrączek itp.
Pamiętaj że woda jest dozowana wciskasz przycisk i leci tylko 3 min.musisz się wyrobić Ja głowę myłam pod zlewem wcześniej a potem jeszcze raz nie martw się dasz radę weź ze sobą chusteczki nawilżone do higieny intymnej i takie jak stosuje się dla bobasków bo można się wściec bez kąpania.
Trzymaj się i jakby co to tu jestem :) :) No i napisz po powrocie co się dalej z Tobą dzieję .
_________________
Śmiech, sen i nadzieja - to trzy rzeczy nam dane po to, aby osłodzić przykrości życia....:)
 
 
marzena71 


Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 9

 #18  Wysłany: 2010-09-10, 13:31  


dzięki bardzo za wszystkie rady, ale czy można tam nosić na oddziale zamkniętym jakąś swoją choćby jednorazową bieliznę a grzebień ,krem i takie tam rzeczy podstawowej higieny? wiem że mam dużo pytań ale jakoś tak mi lepiej jak opowie ktoś kto tam już był
_________________
marzena
 
BeataBuku 



Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 50
Pomogła: 5 razy

 #19  Wysłany: 2010-09-10, 22:16  


Marzenko możesz mieć bieliznę ,grzebień,krem,szczoteczkę do zębów pastę i wszystko co chcesz tylko chodzi o to ,iż będziesz musiała wszystko wyrzucić wychodząc z oddziału więc nie bierz najlepszej bielizny ja kupowałam sobie zawsze na bazarze tanią bieliznę,której nie żałowałam wyrzucając i Tobie radzę zrobić tak samo....
;)
_________________
Śmiech, sen i nadzieja - to trzy rzeczy nam dane po to, aby osłodzić przykrości życia....:)
 
 
marzena71 


Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 9

 #20  Wysłany: 2010-09-15, 09:48  


dzięki bardzo za wszystkie rady dam znać jak było jak wrócę
_________________
marzena
 
BeataBuku 



Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 50
Pomogła: 5 razy

 #21  Wysłany: 2010-09-16, 15:11  


Głowa do góry to nic strasznego...:):)Pozdrawiam Beata :)
_________________
Śmiech, sen i nadzieja - to trzy rzeczy nam dane po to, aby osłodzić przykrości życia....:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group