1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: absenteeism
2010-11-24, 16:02
Prośba o radę
Autor Wiadomość
asiolek 


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2010-11-24, 14:13  Prośba o radę


Witam,
mam 24 i bardzo się denerwuję...od jakiegoś czasu ok1.5 roku nieraz bolała mnie prawa kość żuchwy, nieraz wyczuwalam jakąs górkę ale po jakimś czasie znikała, miałam problemy z ósemkami wiec to moglo byc od tego..ale ostatnio pojawiła sie ok 3 tyg temu i nie znika, boli mnie jak jej dotykam , jest malutka i twarda , mam wrazanie ze jest ona w samym kącie żuchwy po prawej stronie, i wyczulam rowniez dwa wezełki na głowie tez po prawej stronie, osemke mialam wyrywana pol roku temu..na usg wyszlo ze to nieznacznie powiekszone wezly chlonne, dostalam antybiotyk augumentin ale mam wrazenie ze nie znika, boli przy dotyku lub troche nasila sie wieczorem. naczytalam sie o ziarnicy itp i bardzo sie boje...morfologia jest ok ale nie robilam badania ob. Dzis bola mnie plecy z tylu na wysokości pluc i znow strasznie sie boje, lykam juz tabletki na uspokojenie bo nie moge dac sobie rady :( chirurg szczekowy powiedzial ze to napewno nic takiego ale ja chce wyciac ten wezel aby sprawdzic, boli mnie tez troche szyja i ogolnie czuje sie oslabiona. Dodam rowniez ze ok 2 tyg temu bylam szczepiona przecikwko grypie... i prosze o pomoc... co to moze byc :(

[ Dodano: 2010-11-24, 14:19 ]
słyszalam tez ze nie robi sie biopsji wezła tylko trzeba go wyciac i wtedy wynik jest najbardziej pewny. Nie przejmowalam sie tym dopoki nie zaczelam szukac w internecie podobnych objawow, laryngolodzy odsylali mnie mowiac ze oni nie widza co to za gorka, dopiero chirurg dal mi skierowanie na biopsje :(
_________________
asia
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #2  Wysłany: 2010-11-24, 16:01  


Po pierwsze, wyszukiwanie "podobnych objawów" w internecie może w prosty sposób doprowadzić do tego, że zwariujesz. Zdecydowanie odradzam :)

Po szczepieniu p/grypie dość często występuje osłabienie organizmu, rozbicie, bóle mięśni i stawów. Przy ziarnicy objawem jest m.in. niebolesne powiększenie węzłów chłonnych, zwykle szyjnych lub nadobojczykowych, więc nie nakręcałabym się zbytnio.

Skoro dostałaś skierowanie na biopsję węzła to idź i ją wykonaj, daj znać jaki będzie wynik. Co to może być nie stwierdzimy via internet, niestety.
 
asiolek 


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2010-11-25, 19:06  


Ja wiem :( najgorsze jest doszukiwanie się u siebie wszystkiego...w pon mam wizyte u laryngologa w Poznaniu, dam znać co powiedział bo chciałabym aby tam wycięto mi ten węzeł a nie w moim malym miasteczku gdzie każdy lekarz odsyła Cię mówiąc ze tak nieraz jest ze cos wyskakuje....ale to czekanie wykancza :)
_________________
asia
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #4  Wysłany: 2010-11-25, 20:16  


asiolek, zdecydowanie zalecam to co absenteeism :)

Nie denerwuj się i nie nakręcaj nie potrzebnie. ;)

pozdrawiam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group