1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
CZERNIAK JAK Z NIM WALCZYĆ BŁAGAM POMÓŻCIE
Autor Wiadomość
aniaimama 


Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 7

 #1  Wysłany: 2013-06-27, 18:13  CZERNIAK JAK Z NIM WALCZYĆ BŁAGAM POMÓŻCIE


Witajcie niestety znów. W zeszlym roku ludzie z tego forum pomogli mi przy raku trzonu macicy u mojej mamy, w tym roku czerniak złosliwy u taty. Wiecie co już trochę za dużo jak na jeden dom i na jedną rodzinę.
Mam straszny żal bo tacie zrobiła się ogromna narośl na głowie. Poszedł do lekarza, tylko to na głowie było. I tak po kolei RTG, USG a to lekarz chirurgi jeden a to drugi a ten drugi to lekarza lerzarz onkolog musi zobczyć. I tak minęły 2 miesiące. Ten trzeci lekarz stwierdził że musi miec TK. A tu w tym miejscu po 2 miesiącach okazało się że są 2 guzy na szyi. Lekarze w Klinice nie chcą operować, bo przeżuty na pewno są i wszzsytko uzależniają od badania PET do którego przeprowadzenia nie ma izotopu. CO JA MAM ROBIC POMÓŻCIE
_________________
anka
 
eweluta 



Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 241
Pomogła: 105 razy

 #2  Wysłany: 2013-06-27, 18:32  


Może szukać innej kliniki...przyjmą cię wszędzie-np Warszawa,Bydgoszcz,Poznań,Konin,tam gdzie masz najbliżej.
_________________
Eweluta.
 
OptymistycznaLenka88 


Dołączyła: 18 Maj 2013
Posty: 168
Skąd: Łódź
Pomogła: 30 razy

 #3  Wysłany: 2013-06-27, 19:46  


Naprawdę bardzo mi przykro, ja również odczuwałam takie rozgoryczenie, że jak przytrafia się coś złego to już hurtem.
Również polecałabym zmienić klinikę. Najlepsza jest oczywiście Warszawa. Gdzieś na forum podawany był adres mailowy do prof. Rutkowskiego. Jest to najlepszy specjalista od czerniaków w Polsce. Podobno odpisuje na maile, chociaż nie udziela porad w takiej formie. Spróbuj do niego napisać i wyjaśnij, że lekarze w ośrodku, gdzie dotychczas tata się leczył za długo zwlekają z działaniem i bardzo cię to martwi.
Napisz jeszcze czy tata miał już wyciętą tę narośl na głowie czy jeszcze nie. Bo z tego co napisałaś wynika że nie, ale w takim razie nie wiem na podstawie czego stwierdzono, że jest to czerniak.
 
aniaimama 


Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 7

 #4  Wysłany: 2013-06-27, 21:02  


Dziękuje za odpowiedź, my cały czas działamy tzn. szukamy dojść skróciliśmy czas do TK o miesiąc. Przy tomografii komputerowej wyszło że coś jest na szyi, zrobili biopsje tych guzków na szyi i wynik: czerniak złośliwy! a już z z sił opadam jesteśmy spod Krakowa niestety mam wrażenie że lekarze w Instytucie w Krakowie to boją się zrobić operacji.
_________________
anka
 
coco 



Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 88
Pomogła: 8 razy

 #5  Wysłany: 2013-06-28, 07:13  


Aniu, podaję Ci maila do Dr; rutkowskip@coi.waw.pl

Jednak zgodnie z polskim prawem nie udziela On porad przez internet,
jeżeli chcesz zapisać się na wizytę w Centrum Onkologii to pod telefonem 225462222

Trzymam kciuki za Was !
_________________
"Świado­mość śmier­ci po­budza do życia"
Paulo Coelho
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group