1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pierwotny rak wątroby HCC
Autor Wiadomość
gabinet 


Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2013-06-18, 13:31  Pierwotny rak wątroby HCC


Witam wszystkich forumowiczów. Jestem dziś pierwszy raz na tej liście dyskusyjnej. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem nie otwierając nowego tematu a wpisując się do już istniejącego tematu o podobnym profilu. Proszę o wskazówkę, czy tak można?
Moja obecność oczywiście dotyczy mnie samego. Leczę się w Warszawie bez skutecznie od 10 lat na HCV. W trakcie upływu czasu moja wątroba była w coraz gorszym stanie. Rok temu pierwszy rezonans wykazał zmiany zapalne, za trzy miesiące drugi rezonans potwierdził zmiany o podobnym nasileniu a obecnie trzeci rezonans po pół roku od ostatniego wykazał widoczny wzrost zmian zapalnych. Ponieważ 21. 06 idę na kolejną konsultację z lekarzem w szpitalu, chciałbym się dowiedzieć od osób doświadczonych w temacie, czego powinienem się domagać i jakie kroki poczynić aby nie dopuścić do dalszej progresji HCC. W kolejnym poście przedstawię opis Rezonansu z ostatniego badania. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-06-18, 14:16 ]
Do poprzedniego postu dołączam w celu poznawczym opis ostatniego badania Rezonansem komputerowym. Proszę interpretacje wyniku. Mam nadzieję , że da się odczytać. Jak nie to wymyślę inny sposób przesłania opisu .Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-06-18, 17:12 ]
Wątek wydzielony.
Proszę zapoznać się z Regulaminem Forum, a także umieścić skan wyniku w formie pliku dołączonego do posta jako załącznik, w normalnej rozdzielczości.


[ Dodano: 2013-06-18, 18:02 ]
dołączam plik ze skreenem jako załącznik.


DSCN1352b.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 444 raz(y) 252,75 KB

 
gabinet 


Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3

 #2  Wysłany: 2013-06-18, 17:46  Pierwotny rak wątroby HCC


wysyłam kolejny screen, bo tamten jest jednak nie do odczytania, może się uda.



[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-06-18, 18:03 ]
Skoro masz wydzielony wątek, to w nim umieszczaj posty dot. swojej choroby - nie dopisuj się do cudzych wątków.

[ Dodano: 2013-06-18, 18:14 ]
Czyli w temacie " Nowotwory przewodu pokarmowego" mam otworzyć nowy wątek dotyczący mojej choroby? Czy po tytułem "Pierwotny rak wątroby HCC " czy innym nadanym tytułem swoim? .Sorry, ale to moje poczatki.

[ Dodano: 2013-06-19, 09:18 ]
Moje kolejne pytanie jest takie, czy jak obecnie leczę się w szpitalu zakaźnym na wirusa HCV a wyniki badań Rezonansu komputerowego pokazują takie złe prognozy jak podałem powyżej w załączniku, to skierują mnie już do onkologa, czy sami powezmą jakieś leczenie? Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew.


DSCN1352b.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1563 raz(y) 252,75 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group