1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarto Centrum Leczenia Chorób Trzustki w Katowicach
Autor Wiadomość
mariuszpe 


Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 6

 #1  Wysłany: 2016-06-14, 09:27  Otwarto Centrum Leczenia Chorób Trzustki w Katowicach


"Centrum Leczenia Chorób Trzustki powstało w Katowicach, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Oddział jest wyremontowany. Nie ma nic lepszego niż połączenie umiejętności wybitnego chirurga prof. Pawła Lampe z wyremontowanym za 5 milionów złotych oddziałem, który wkrótce powinien się stać jednym z dwóch w Polsce (obok Gdańska) Centrum Leczenia Chorób Trzustki. O takie rozwiązanie od dawna apelują specjaliści. Wczoraj w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym (dawniej CSK) w Katowicach pacjenci przeszli z wieku XX do... XXII, bo właśnie tak nowocześnie wygląda odnowiony oddział chirurgii przewodu pokarmowego, którym od lat kieruje prof. Lampe

To tu zjeżdżają pacjenci z całej Polski chorzy na trzustkę, gdyż profesor Lampe, jak sam mówi o sobie, jest jednym z nielicznych „wariatów”, czyli specjalistów, którzy podejmują się walki ze schorzeniami trzustki. A walka to niełatwa..."

Więcej: http://www.zwrotnikraka.p...i-w-katowicach/

Czy ktoś miał już może doświadczenia z katowickim ośrodkiem? Nowoczesny sprzęt i ładne wnętrza są ważne, ale i tak kluczowy wydaje mi się dostęp do nowoczesnych leków. Ciekawe czy ośrodek będzie miał jakieś swoje badania kliniczne albo specjalne programy lekowe w kontekście raka trzustki... w każdym razie warto obserwować rozwój tej placówki.
 
pola66 


Dołączyła: 06 Maj 2013
Posty: 172
Skąd: podkarpacie
Pomogła: 8 razy

 #2  Wysłany: 2016-06-15, 19:05  


Witam, faktycznie nowe pomieszczenia robią wrażenie, ja byłam z mamą na początku czerwca i wypisywano z oddziału pacjentów już kilka dni po zabiegu bo szykowano się właśnie na te przenosiny, w powietrzu czuć było atmosferę "nowoczesnego" oddziału ale tak jak napisałeś nie ściany i nowoczesny sprzęt dają gwarancję jakości a przede wszystkim fachowy i profesjonalny personel. Mama dostała nadzieję, znalazła się w nielicznej grupie zakwalifikowanej do leczenia. Cieszę się że trafiłyśmy do Prof. Lampego, oddział przypominał lata 80-te lub współczesną Ukrainę :-) teraz będzie dumą na skalę europejską także pod względem lokalowo-sprzętowym... brawo , brawo, brawo
 
kasiasikorka 


Dołączyła: 07 Lip 2016
Posty: 3

 #3  Wysłany: 2016-07-11, 16:52  


Ja mam wizyte u profesora na 1 sierpnia. Trzymajcie kciuki, moze on bedzie w stanie pomoc mojej mamie.....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group