1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2015-11-11, 10:27
Operacja tarczycy IHiT czy Szpital św. Rodziny??????????
Autor Wiadomość
Agulka# 


Dołączyła: 06 Lis 2015
Posty: 11

 #1  Wysłany: 2015-11-06, 14:36  Operacja tarczycy IHiT czy Szpital św. Rodziny??????????


Witam Serdecznie!

Dzisiaj jestem tu pierwszy raz! Domyślam się, że wśród Nas tu obecnych są osoby, które miały wykonaną operację tarczycy.

Moja historia z nowotworem pęcherzykowym tarczycy zaczęła się w sierpniu 2015 roku. Czekam na operację, ale nie wiem komu mam się powierzyć, czy IHiT czy Szpital Św. Rodziny? Jeśli moglibyście napisać swoje opinie, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2015-11-07, 13:15 ]
Witam

mam jeszcze jedno pytanie,

czy powinnam się zaszczepić przeciw żółtaczce przed operacją?

tak strasznie się boję, nie mogę sobie znaleźć miejsca.... i cały czas o tym myślę?

Mam dopiero 31 lat, myślałam o dziecku, a tu bach, co innego w pierwszej kolejności muszę zrobić.
Pozdrawiam
 
ZULA12 


Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 105
Pomogła: 10 razy

 #2  Wysłany: 2015-11-07, 20:05  


witam Cie serdecznie na tym forum.
ja w ubiegłym roku w lutym dowiedziałam sie , że mam raka brodawkowego tarczycy. Pojechałam do CO Ursynów. Zapisali mnie na operacje na maja. Poszłam po skierowanie do przychodni i dostałam skierowanie do szpitala ze względu na podejrzenie raka tarczycy. Zapisałam sie na wizytę w szpitalu na Szaserów w Warszawie. Wizyta trwała kilka minut. Jak lekarz zobaczył wynik biopsji- od razu wyznaczył do operacji. za trzy tygodnie byłam już na oddziale chirurgii. Zaznaczam , że nie mam tam żadnych znajomych, żadnych mundurowych. Operacja udała się. Wykonywał ją dr. Sośnicki- torakochirurg. Z perspektywy czasu stwierdzam , że nie żałuje tej decyzji - z wyborem szpitala. Żadnych powikłań. Mój rak miał poniżej centymetra, i dlatego lekarz zadecydował, ze nie zrobią jodowania. sporo opisałam w swoim wątku. poczytaj...

może opisz o swoim przypadku, badania, wyniki. Poczytaj historie innych, Ludzie tu bardzo życzliwi, pomogą.
pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group