1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowotwór mojej dziewczyny i Ja.
Autor Wiadomość
stefan 


Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 27
Pomógł: 2 razy

 #16  Wysłany: 2012-09-09, 15:09  Hey


Miłość góry przenosi, Ona być może żyje dla Ciebie, nie jest w stanie Ci tego powiedzieć, ale w tej sytuacji zaangażowanie emocjonalne ułatwi jej przetrwanie wszystkiego, a Ty jak ją kochasz to ją drap za uchem jak zasypia, a jak nie kochasz to można pojechać windą do sąsiadki. Sex dziś można kupić na wolnym rynku, a miłości nie.
 
MarcinMarcin 


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 5

 #17  Wysłany: 2012-10-11, 16:08  


Witam, niestety się rozstaliśmy. Kłuciliśmy się ostatnio trochę, przez co to ona, to ja się obrażałem. Chyba, trochę za bardzo chciałem na siłę jej pomóc, ale niestety nie czułem że jestem dla niej bardzo ważny. Ukrywała przede mną fakt, że rozmawiała dużo ze znajomym, który ma brata chorego, się spotykali razem kilku krotnie. On się w niej zakochał, przynajmiej tak jej pisał. Ona mu powiedziała, że muszą to zakończyć, spędziła z nim popołudnie i doszli do wniosku, że nie będą się więcej kontaktować.

Tak naprawdę to chyba wierzę w to wszystko, albo wmawiam sobie, że to tylko rozmowy były. Po decyzji o rozstaniu zabrałem ją jeszcze, kilka dni później na wycieczkę do Władysławowa, aby podziękować za wszystko. Postanowiłem się zachowywać tego dnia tak, jakby nie było rozmowy o końcu. Byłem sobą, śmialiśmy się i miło spędzilismy dzień, wróciliśmi zmęczeni, zaproponowała mi nocleg u siebie, bo do domu miałem jeszcze 70km. W nocy przytulała się tak jak nigdy. Jednak z rana po śniadaniu, wszystko jakby prysło, chyba dlatego, że sobie to uświadomiliśmy. Porozmawialiśmy sobie trochę, i rozpłakałem się i pojechałem. Ona była twarda.

I tyle, jest mi źle, od tego momentu nie mogę spać... Staram się trzymać, przy rodzinie jestem twardy, bo jeszcze nic nie wiedzą. Odezwała się do mnie w tygodniu, że być może będzie pracować u mnie na miejscu, bo kogoś tam zwolnili, jednak później odpisała, że szef się nie zgodził, próbowałem ją pocieszyć, rozbawić, ale to chyba nic nie dało.

Przepraszam,z góry za to że piszę to co piszę, jednak po poprzednich postach widzę, że dajecie mi wiarę. Dziękuję. Chciałbym, aby była szczęśliwa, mimo swojej choroby, aby ją trochę mniej bolało bo jest teraz na zwolnieniu lekarskim drugi tydzień. Być może kiedyś nasze drogi znów się połączą, bardzo w to wierzę, chociaz narazie jest ciężko, bo bardzo Kocham.

POZDRAWIAM Wasz wszystkich!
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #18  Wysłany: 2012-10-28, 07:28  


Bardzo wzruszająca historia... :heart:

MarcinMarcin napisał/a:
Być może kiedyś nasze drogi znów się połączą, bardzo w to wierzę, chociaz narazie jest ciężko, bo bardzo Kocham.
Życzę Ci tego z całego serca..., Marcinie... :)
_________________
Aegrotus sacra est...
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #19  Wysłany: 2012-10-28, 16:34  


Witaj Marcinie
Walcz o tą miłość jeśli twierdzisz ,że tak Ją kochasz.
Życzę podjęcia słusznej decyzji.
Pozdrawiam.
_________________
aga
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group