1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
miruna - komentarze
Autor Wiadomość
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #16  Wysłany: 2012-04-28, 20:49  


Witaj Mirunku :)

Piszę tutaj coby Ci wątku nie zaśmiecać, bo Adminy burczą ;P - Adminy czytają też Kciuki ;P

Masz rację, że chodzenie do psychologa czy psychiatry to żaden wstyd. Chodziłam, bo miałam (mam) stwierdzoną nerwicę. Obecnie jest lepiej niż kiedyś, ale tak jak mówisz, możliwe, że się wybiorę pogadać. Mam zresztą strasznie fajną tą moją babeczkę od głowy :)
Wiem też doskonale o co Ci chodzi, gdy mówisz o dolegliwościach Mamy. Wystarczy, że moja się skrzywi, stęknie, pomasuje brzuch, czy cokolwiek, a mnie serce staje. Wczoraj jak poczytałam Mamine wyniki krwi i sprawdziłam co to może oznaczać, to mi się w klatce piersiowej zrobiło gorąco, żołądek się skurczył, zrobiło mi się niedobrze, brzuch rozbolał, poty i trzęsiawka. Dobrze, że śpię u Mamy w pokoju, bo gdybym spała u siebie to pewnie bym nie zmrużyła oka całą noc. Dzisiaj czuję tylko taki niepokój, co jakiś czas robi mi się gorąco, ale to jakoś kontroluję. Staram się nie nakręcać, ale to silniejsze ode mnie i cały dzień szukam co mogą oznaczać wyniki krwi Mamci. Że niedobór żelaza to jestem niemal pewna, teraz pytanie z jakiego powodu, czy to coś poważnego, czy coś się złego dzieje itd. Z resztą zajrzyj na wątek mój i Mamci i sam zobacz te wyniki. Jak się człowiek nie zna i nie ma z kim skonsultować, to się można zestresować. Teraz będzie mnie ten niepokój do wizyty u onkologa męczył. Dopiero jak lekarka powie co i jak to się pewnie uspokoję. Ale tak jak mówisz, podobnie jak Ty dla osób które kocham, gotowa jestem oddać życie, skoczyć w ogień itd. A moja Mamcia jest dla mnie najważniejsza na świecie. Rzec mogę, że to taka cząstka mojej duszy, prawie jak druga połówka i sobie życia bez Niej nie wyobrażam. Pewnie dlatego tak fiksuje.

Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoją Mamcię :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-05-02, 13:21 ]
Cytat:
Adminy burczą ;P - Adminy czytają też Kciuki ;P

No i wydało się. A myślałem, że to nasza tajemnica, o której Forumowicze nie mają pojęcia ... ;)


 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #17  Wysłany: 2012-04-29, 21:29  


Darku, jak już pisałam w kciukowym Reszki nie miałam zamiaru pomniejszać choroby waszych mam a podwyższać rangi choroby mojej mamy, wy boicie się o ewentualne nie stwierdzone przerzuty- ja o to co już jest ale jeszcze nie zdiagnozowane do końca. I wiem o statystykach cholernie mnie one wkurzają wiem że być muszą ale one właśnie nie objawy ani samopoczucie mojej mamy przypominają mi o tym co nieuniknione. Trzymacie się dzielnie i walczymy dalej. _itsme_
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #18  Wysłany: 2012-12-23, 21:21  


Darku, życzę Wam pogodnych i Spokojnych Świąt oraz Pomyślnego Nowego Roku. Życzę ci cierpliwości i wytrwałości oraz z całego serca zdrowia. Pozdrawiam cieplutko

Gosia
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group