1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Guz ślinianki
Autor Wiadomość
jjolkaa25


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2010-01-16, 21:48  


Witam,was wszystkich ,właśnie czytam wasze problemy i mnie też dotkną ten problem tylko że u mojej mamy wykryto guz śliniawki lewej stronu z uszkodzeniem na nerwa twarzowego ,martwię się o nią tak ją kocham ,narazie jest skierowana na leczenie operacyjne ,lecz nie ma miejsc w szpitalu(nasza Polska rzeczywistość) i musi czekac,jest załamana ,bo w badaniu wyszło ,że jest to nowotwór o nie znanym pochodzeniu ,czy z tego się wychodzi czy jest szansa na całkowite wyleczenie ,pozdrawiam was wszystkich.
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #2  Wysłany: 2010-01-16, 22:05  


Witam na forum.

Niestety, na podstawie tak małej ilości informacji nie można powiedzieć czegokolwiek o możliwości i szansach całkowitego wyleczenia.
Potrzebne są dodatkowe informacje - stopień zaawansowania choroby, rodzaj nowotworu, stopień jego złośliwości ...
Ważne jest, by działać jak najszybciej, w chorobach nowotworowych czas przed wykonaniem leczenia zawsze działa na niekorzyść, dlatego gorąco namawiam Was do szybkiej kontynuacji leczenia.
Może warto pomyśleć o poszukaniu innego specjalisty, szpitala, gdzie mama zostanie szybciej przyjęta ?

We wczesnym stadium szanse na całkowite wyleczenie są bardzo duże i mam nadzieję, że tak właśnie będzie w Waszym przypadku, czego z całego serca życzę.
 
Iga 


Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 106
Pomogła: 11 razy

 #3  Wysłany: 2010-02-25, 18:32  


JJolkaa, wiem co czujesz bo sama bylam w tej sytuacji miesiac temu. kiedy poznalam diagnoze. Lekarz powiedzial mi takze ze we wczesnym stadium ta paskudka jest wyleczalna ale niestety trzeba dzialac szybko. Wlasnie wyszlam ze szpitala i dochodze do siebie.... Zycze sil i szybkiego znalezienia miejsca w szpitalu. Serdecznie pozdrawiam!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group