1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
operacja tarczycy - szpital na ul. Madalińskiego w Warszawie
Autor Wiadomość
maria-awaria 


Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2011-08-26, 11:51  operacja tarczycy - szpital na ul. Madalińskiego w Warszawie


Witam

Muszę poddać się operacji usunięcia tarczycy z powodu guza. Wynik biopsji niejednoznaczny.
czeka mnie chirurgia onkologiczna. Poszukuję informacji i wrażeń od osób, które mają za sobą doświadczenia dotyczące Oddziału chirurgii onkologicznej w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Będę wdzięczna za każdą informację.

pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
_________________
maria-awaria
 
drMarta 
Psychoonkolog



Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Pomogła: 89 razy

 #2  Wysłany: 2011-08-29, 10:19  


Mario-awario, witaj na forum!
Na oddziale tym pracują godni polecenia chirurdzy. Wielu z nich pracowało wcześniej w Centrum Onkologii na Ursynowie. Osobiście nie wahałabym się przy wyborze tego zespołu, zwłaszcza jeśli chodzi o tarczycę.

Życzę, aby ostateczny wynik histopatologii po operacji był niegroźny. Na szczęście wczesne interwencje w przypadku nawet złośliwych nowotworów tarczycy dają obecnie fenomenalne rezultaty leczenia. Cokolwiek będzie - jesteś w dobrych rękach.

Omów przed zabiegiem wszelkie sprawy z chirurgiem prowadzącym. Nie obawiaj się zadawać pytań. Szpital jest po świeżym remoncie, a estetyczne przyjazne wnętrza są kolejnym jego atutem. W planach dyrekcja szpitala ma zamiar odejść od dawnego połozniczo-ginekologicznego profilu i w większej mierze specjalizowac się własnie w onkologii. Fachowców już mają :)

Daj znać po zabiegu!
_________________
dr Marta I. Porębiak
http://www.ipsycholog.com
 
maria-awaria 


Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2011-08-29, 11:11  


Witam serdecznie

Bardzo dziękuję za zainteresowanie i podane informacje. Potwierdzają one moją ogólną wiedzę. Wciąż też liczę na pomoc pacjentów, którzy mogliby podzielić się ze mną swoją wiedzą empiryczną. Moja sytuacja zmieniła się o tyle, że termin przyjęcia mam teraz na 20.09. Niestety z powodu rozregulowania cyklu nie mogę stawić się jutro.

Dziękuję za słowa wsparcia. Mam pozytywne nastawienie do sprawy. Pobyt w szpitalu jako taki oraz interwencje chirurgiczne nie są mi obce...
Problem z tarczycą to guz 3,5 cm, monitorowany od 4 lat - uznany początkowo za bezpieczny - bo i tak wskazywał wynik biopsji wykonany przez najlepszego patomorfologa.
w tym roku w maju jednak okazało się, że guz przez ostatnie 12 miesięcy urósł ok 1,5 cm i dynamika wzrostu zaniepokoiła endokrynologa. kolejna biopsja-wynik podejrzany, + powiększone węzły chłonne.

Co do sytuacji organizacyjnej na oddziale to wiem od lekarzy, że odszedł dotychczasowy ordynator, w tej chwili mają rotacje personalne i pewne zawirowania z tym związane. Cóż wierzę, że nie będzie to mieć zbyt dużego wpływu na bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

zatem czekam na nowy termin...

pzdr
maria-awaria
_________________
maria-awaria
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #4  Wysłany: 2014-04-28, 11:23  


maria-awaria i jak po operacji tarczycy? pytam bo ja tez do szpitala na Madalińskiego 7 maja i usuwany bede miec jeden płat tarczycy. jak wrazenia z pobytu w szpitalu?
 
jjmilena 


Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 1

 #5  Wysłany: 2015-10-20, 12:35  


Witam,

I jak po operacji? Który lekarz Cie operował, ja mam zaplanowaną na 29.10.

Pozdrawiam
Mila
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #6  Wysłany: 2015-11-03, 16:48  


Witam,
Przepraszam ze dopiero teraz odpisuję, nie miałam jakoś czasu. ja jestem z tego szpitala bardzo zadowolona, a jak u ciebie? Jak po operacji?

[ Dodano: 2015-11-03, 16:49 ]
Mnie operował dr. Jakub Radziszewski, ordynator oddziału.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group