1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Guz jajnika
Autor Wiadomość
presja 


Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 9

 #16  Wysłany: 2014-02-18, 09:36  


Nie wiem sama co mam o tym myśleć, nie wiem też czego oczekuję. Może chce usłyszeć i przeczytać że będzie dobrze, że to wszystko jeszcze tak ŹLE nie wygląda.

Teściowa ma 55 lat, nigdy na nic nie chorowała, bardzo o siebie dbała. Zawsze robiła wszystkie badania. Dostała skierowanie na Rzeszowa do dr. Skręta, narazie znów robią jej wszystkie badania od początku. Znów czeka na EKG.
 
kucja15 


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 83
Skąd: ŚLĄSKIE
Pomogła: 6 razy

 #17  Wysłany: 2014-02-18, 11:36  


Presja zamartwianie się nic nie pomoże.
Konsultacja u dobrego ginekologa i szybkie podjęcie leczenia.Zapewne zabieg operacyjny,bad hist-pat.i dalsze decyzje w zależności od wyników.
Ja mam 56 lat.Walkę rozpoczęłam rok temu.Wcześniej byłam zdrowa jak ryba,systematycznie się badałam.I co?- dwa raki niezależne od siebie.
Podjęłam walkę.Póki co jest ok.Jeśli masz czas to przeczytaj mój opis na profilu.
Trzeba walczyć i być pozytwnie nastawionym.To 50% sukcesu w leczeniu,a reszta to sprawa medyków.
Życzę cierpliwości i wytrwałości oraz nadzieji, że będzie dobrze.
Pozdrawiam :) .
 
presja 


Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 9

 #18  Wysłany: 2014-02-18, 14:23  


kucja15- Dziękuje za odpowiedź, przeczytałam Twój wątek i Twoja historia przywraca nadzieję.

Teściowa jest w trakcie badań, mają jej robić koronoskopię i gastroskopię. Jutro będzie ją badał dr. Skręt, mam nadzieje że ustali harmonogram leczenia i dalszego postępowania.

Na chwilę obecną nie pozostaje już nic innego, albo leczyć się i walczyć albo założyć że nic się nie uda i czekać na śmierć. Myślę że po dzisiejszej rozmowie z teściową, stwierdzam że chyba zaczęło to do niej docierać a zwłaszcza to że musi walczyć bardzo dzielnie.
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #19  Wysłany: 2014-02-24, 01:06  


leczenie jest upierdliwe i dlugie, ale da sie go przezyc .Moj guz mial ponad 15cm srednicy( taka glowka noworodka w obrebie brzucha -stan zawansowania IIIc G3 plus dwa guzki 1cm i 2cm meta na sieci ..i zajeta zatoka Douglasa.Nie dalo sie w pierwszej operacji wyciac wszystkiego.I zyje , zakonczylam leczenie trwajace 1,5 roku ,Od juz prawie trzech lat mam chorobe w remisji czego wszytkim zycze , Wrocilam do pracy, zapisalam sie najpierw na zumbe , teraz intensywnie gonie na tance .Co nie oznacza ze wyparlam swa chorobe , po prostu nauczylam sie z nia zyc i mojemu rakowi stale spiewam kolysanki by spal sobie w tej remisji jak najdluzej ;) Zaakceptowalam rzeczywistosc i pogodzilam sie ze swym losem.A co ma byc kiedys to bedzie albo i nie bedzie.Zyje malymi radosnymi chwilami szarej codziennosci.Zachwycajac sie kazdym nowym przezytym porankiem.Przestalam sie zadreczac pierdolami, ktore kiedys wrecz zatruwaly mi zycie.Usmiecham sie czesciej niz kiedys , tryskam energią niczym wulkan zarazajac przyjaciol optymizmem.Choroba ta uczy pokory ,ale pokazuje tez co dla nas stanowi najwieksze w swym zyciu wartosci.Mnie bardzo odmieniła i mysle ze na duuuuzy plus.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group