1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie porada onkologiczna/chirurgiczna - Warszawa
Autor Wiadomość
ja_aaa87 


Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2015-09-22, 07:37  Gdzie porada onkologiczna/chirurgiczna - Warszawa


Witam,

Czy moglibyście mi polecić dobrego onkologa/chirurga, który zajmuje się rakiem jelita grubego?

U mojej mamy zdiagnozowano raka jelita grubego. Po operacji została wyłoniona stomia i przepisana chemia.
Po 3 latach wszystkie badania były ok, zrobiła się wielka przepuklina brzuszna więc operacyjnie została zlikwidowana i od razu odwrócona stomia.
Zrobiono już 2 tomografie, i w miejscu operacyjnym jest 'coś'. Nie wiadomo czy to pooperacyjne 'coś', czy wznowa nowotworu.
Lekarz prowadzący zachowawczo chce przepisać mamie chemioterapię (co 2 tygodnie 3 dni w szpitalu, po 22h wlewów).

Nie ukrywam, że mama jest załamana sytuacją i chciałaby skonsultować się prywatnie z jeszcze jednym lekarzem. Nie chodzi o podważanie zdania, ale o upewnienie... Chyba dla większego spokoju.

Czy jesteście w stanie poradzić kogoś? Warszawa i okolice, na już...

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Kasia
 
Ania B. 


Dołączyła: 23 Wrz 2015
Posty: 6

 #2  Wysłany: 2015-09-28, 13:43  


Witam,
Moja mam leczyła się w Magodencie ul. Św. Wincentego (Bródno), była pod opieka P. dr. ordyantor Małgorzaty Stelmaszuk. Wg mnie bardzo optymistyczna osoba, wzbudzała w mojej mamie nadzieję i chęć do walki. Oczywiście znajdą się i negatywne opinie, trochę jest zabiegana, ale trzeba mieć na uwadze jaką funkcje pełni w szpitalu. Kasiu, moja mama również miała chemię (schemat Folfox 4) podawaną co 2 tyg. przez 3 dni i jest ona najbardziej odpowiednia dla tego typu nowotworu. Bardzo dobrym lekarzem jest dr. Tomasz Sarosiek (choć my już do niego nie poszliśmy). Spróbuj dostać się do tego P. Tomasza, nawet prywatnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group