1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fibromatoza w bliźnie po cc
Autor Wiadomość
AKMA 


Dołączyła: 10 Paź 2016
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2016-10-10, 09:43  


Witam,
dołączam do grona osób u których stwierdzono fibromatoze. Po krótce...mój guz w bliźnie po cesarskim cięciu, który miał być endometriozą okazał się fibromatozą. W pierwszej kolejności umówiłam się na wizytę w poradni nowotworów tkanek miękkich w Warszawie, ale ponieważ dotychczas zbyt wiele nie miałam do czynienie ze służbą zdrowia, mam wiele niejasności. Na wizytę jestem umówiona za miesiąc, skierowanie na cito dostałam od lekarza pierwszego kontaktu, który w zasadzie nic mi nie powiedział. Jedyne czym dysponuje to wynik histopatologiczny z wyciętego guza. Jeśli macie podobne doświadczenia byłabym wdzięczna za informacje jak wygląda pierwsza wizyta w poradni(mam wyznaczoną konkretna godzinę, czy tak faktycznie jest?), co z dalszą diagnostyką, czy powinnam jechać już z jakimiś dodatkowymi wynikami, tym bardziej że jestem z Wrocławia, wiec każda wizyta w poradi będzie wyprawą.

Z
góry dziękuję
_________________
AKM
 
Mama Ania 


Dołączyła: 18 Wrz 2011
Posty: 72
Pomogła: 7 razy

 #2  Wysłany: 2016-10-16, 22:20  


Witaj, ja też miałam fibromatozę w okolicy blizny po cc, też początkowo obstawiana była endometrioza, ale guz miałam wycinany już w COI.
Według mnie istotne jest, czy został wycięty w całości i z jakim marginesem - czy masz te informacje na wyniku hist-pat? U mnie ważne było badanie rezonansem, ale być może po operacji ma to już mniejsze znaczenie, chyba że stan aktualny, żeby zobaczyć czy wszystko zostało usunięte.
Co do samej wizyty, to pewnie się sporo zmieniło, odkąd tam zawitałam (minęło już 5 lat!), ale na pewno nadal czeka się długo pod samym gabinetem - uzbrój się w cierpliwość na wiele godzin. Co do szczegółów technicznych pierwszej wizyty, poczytaj sobie sąsiednie wątki - tam było wszystko tłumaczone.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group