1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dolnośląskie Centrum Onkologii w Wrocławiu
Autor Wiadomość
mietek-tech 



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 26
Skąd: Wałbrzych

 #1  Wysłany: 2010-04-28, 13:33  Dolnośląskie Centrum Onkologii w Wrocławiu


Witam.
Moja Żona zachorowała i leczy się w tym centrum. Proszę napiszcie coś więcej o tej placówce i może parę słów o lekarzach.
pozdrawiam
 
emka72 


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Kotlina Kłodzka

 #2  Wysłany: 2010-06-15, 17:18  


Jutro po raz pierwszy jedziemy tu z mamą. Jestesmy z Kotliny Kłodzkiej. Na razie więcej pytań niz odpowiedzi. Licze na zyczliwośc i profesjonalizm lekarzy tam pracujących. Pozdrawiam
_________________
Monika
 
niezapominajka 


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 11

 #3  Wysłany: 2010-06-23, 16:52  


Czekam na Wasze opinie na temat lekarzy w Centrum Onkologi we Wrocławiu. Nas też czeka tam wizyta.
 
gosias 


Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Wrocław

 #4  Wysłany: 2010-07-07, 23:16  


równie mocno jak poprzednicy jestem zainteresowana informacjami na temat DCO.
czy ktokolwiek takie posiada ???
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #5  Wysłany: 2010-07-07, 23:24  


DCO jest duże i ma wiele oddziałów. Osobiście mam jak najlepsze zdanie o chirurgii onkologicznej I - gdyby nie lekarze z tego oddziału, to już by mnie na tym świecie nie było.
 
mietek-tech 



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 26
Skąd: Wałbrzych

 #6  Wysłany: 2010-07-11, 10:30  


Witam. Mogę już trochę napisać na temat DCO Wrocław. Jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni, lekarze są mili i rzeczowi, rozmawiają i słuchają chorych, terminy chemii są dotrzymywane, pielęgniarki opiekuńcze, więc wszystko O.K. Gorzej sprawa wygląda z przychodnią przy DCO-o: trudno o krótkie terminy i duże kolejki do lekarzy. To tyle.

Pozdrawiam i życzę zdrowia / Mietek

Ps. Na parterze jest pokój nr. 6 można tam wyprosić termin wizyty jak odmówią w rejestracji. (my tak zrobiliśmy dwa razy i się udało)
 
emka72 


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Kotlina Kłodzka

 #7  Wysłany: 2010-07-20, 13:39  


Jestesmy na oddziale radioterapii II. Opieka lekarska jak i pielęgniarska wspaniała. Personel rzeczowy , profesjonalny a zarazem zyczliwy i miły. Tyle ciepła i dobrego serca dla pacjentów i rodziny. Byłam w szoku. Życze innym takich Ośrodków jak DCO. Pozdrawiam
_________________
Monika
 
Alusia 


Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 54
Pomogła: 5 razy

 #8  Wysłany: 2010-10-28, 16:18  


Witam! w kwietniu leżałam na oddz.chirurgii I.Miałam rozpoznanie fibromatosis-guz w mięśniu ramienia prawego,prowadził mnie dr.Tupikowski-wspaniały fachowiec,do dzisiaj jestem pod jego opieką.Operację przeprowadził super,narazie mam czysto bez wznowy:)Ten Ośrodek jest naprawdę wspaniały,personel bez zarzutu,oby tak wszędzie było :lol: Pozdrawiam serdecznie :)
 
kalineczka1980 



Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 185
Skąd: wrocław
Pomogła: 14 razy

 #9  Wysłany: 2011-10-23, 09:26  


Witam,
moja mama leczy się w DCO. Ma czerniaka skóry, niestety kiedy wspomniałam o możliwości leczenia w ramach badań klinicznych - ponieważ na czerniaka chemia nie działa - lekarze nie potrafili nas poprowadzić, wyjaśnić, a co gorsza dobrze doradzić,byleby ładować chemię dalej, która nie pomaga.
Jeden tylko lekarz z oddziału chemioterapii przypadkiem kiedy na korytarzu usłyszał o czym mówię, zaczepił mnie i potweirdził że jest taka możliwość i powiedział co zrobić, i tylko moje samozaparcie i detrminacja doprowadziły do tego, że jest jeszcze szansa, jednak nie w DCO.
Dzisiaj jeśli znów ktoś z mojego otowczenia zachorowałby na czerniaka od razu pordziłabym kierunek do warszawy do prof rutkowskiego, lub Olsztyn albo Poznań bo tylko tam mogą Ci pomóc.
We Wrocławiu nie,a co gorsza nie umieją pokierować (jeśli nie umieją pomóc to chociaż niech nie podcinają skrzydeł i wysyłają do innych placówek)
Jest to moje subiektywne zdanie po doświadczeniach z tym szpitalem. MOżliwe że inne nowotowory leczy się skuteczniej, a być może podejście lekarzy zależy od rokowań pacjentów.
MOja mama nie złe rokowania, może to dlatego ale nie jest to usprawiedliwienie.
 
Pauliśka 


Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 9
Pomogła: 2 razy

 #10  Wysłany: 2011-11-04, 07:30  


widzę różne opinie na temat DCO.Ja miałam naświetlania w zakładzie teleradioterapii,i o personelu mam dobre zdanie.Trafiłam na miłych lekarzy,techników medycznych pielęgniarki.Obecnie jeżdżę tam na kontrolę,również jest w porządku.Wielkie uznanie zdobyła u mnie poradnia laryngologiczno-onkologiczna w budynku H. Przyjmuje tam wspaniała Pani Doktor.
_________________
Nie dajmy rakom-nieborakom nami rządzić.To my rządźmy nimi!
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #11  Wysłany: 2012-01-20, 20:59  


Jeśli DCO we Wrocławiu to mowa oczywiście o szpitalu na pl.Hirszfelda. Jestem po leczeniu zakończonym w czerwcu 2011 roku a obecnie pod ich stałą kontrolą. Mam bardzo pozytywne zdanie o tej placówce. :)
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
kuna13 



Dołączyła: 07 Wrz 2012
Posty: 464
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 59 razy

 #12  Wysłany: 2012-10-10, 17:09  


czeka mnie radioterapia w DCO we Wrocławiu, mam nadzieję, że pozytywnie będę się wypowiadać o tej placówce.
 
WygrajZdrowie 


Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 11

 #13  Wysłany: 2014-05-21, 10:03  Wygraj Zdrowie


Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj Zdrowie” Zaprasza !
Zapisz się na bezpłatne zajęcia - Wejdź na stronę www lub zadzwoń.
Naprawdę warto !


ulotka informacyjna str1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 473 raz(y) 103,16 KB

ulotka informacyjna str2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 535 raz(y) 93,63 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group