1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
dlaczego umiera dobry człowiek?
Autor Wiadomość
malutkaaa 


Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2012-11-06, 15:09  dlaczego umiera dobry człowiek?


postanowiłam napisac pare słów, bo jest mi bardzo ciężko. 6 miesięcy temu odszedł mój Tatuś :-( najbliższa dla mnie na świecie osoba. Chorował 6 lat, raz jelita, była wznowa, druga, aż wreszcie organizm sie poddał. Tata leżał w szpitalu 4 miesiace, walczył do konca. Ja byłam w klasie maturalnej. Rodzice kupili piekny dom i wprowadzilismy sie do niego miesiac zanim tata trafił na oddział. to miał byc domek moich rodziców... :-( to wszystko nie tak miało wygladac. byli razem 25 lat, byli bardzo szczesliwym małzenstwem. Strasznie trudno mi sie z tym pogodzic. Nie poczułam tak bardzo tej smierci taty pod tym wzgledem, ze przez te meisiace i tak nie było go w domu, wiec przyzyczajałysmy sie z mama, że jestesmy same. Ja teraz wyjechałam na studia i teraz mi go strasznie brakuje. Tak bym chciała zadzwonic do niego, proozmawiac, zawsze rozamwialismy bardzo duzo. Tata był bardzo dobrym człowiekiem, lubianym, był lekarzem, dlaczego musiał umrzec? Ja tego nie rozumiem. Moze ktos umie to wytłumaczyc? Przeciez sam pomagał innym ludziom, leczył ich. Najbardziej mi smutno jak iwdze szczesliwe, usmiechniete rodziny, a u mnie miało byc tak samo. Boje sie swiat, to beda pierwsze swieta bez tatusia, a on zawsze nadawał im uroku. spiewał koledy, opowiadał ciekawe historie.
Eh... :-( :-( to nie jest tak, ze jestem załamana non stop. Własnie wrecz przeciwnie. Staram sie mało o tym myslec, ale pary razy w tygodniu przychodza takie momenty ze jak jestem sama, to wybucham, płacze jak bóbr, jak patrze na zdjecie taty albo słucham naszych ukochaych piosenek.
Nie umiem tego zaakceptowac. A jak to jest u Was?
  
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #2  Wysłany: 2012-11-06, 15:33  


Wszyscy ludzie umierają, nasza akceptacja lub nie w żaden sposób na ten fakt nie wpływa. Dlatego lepiej go zaakceptować, by nie brał nas z zaskoczenia. To oczywiście odpowiedź na tytuł wątku, bo dalej nie piszesz tak naprawdę o buncie przeciwko śmierci dobrych ludzi, tylko o Twoim buncie przeciwko śmierci ojca. Taki bunt jest naturalnym etapem żałoby, na pewno osoby, które przez nią przeszły napiszą Ci więcej.
_________________
 
 
Chanel 



Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 113
Skąd: Śląsk
Pomogła: 11 razy

 #3  Wysłany: 2012-11-06, 15:35  


Witaj Malutkaaa! _itsme_
Dzisiaj odeszła moja Przyjaciółka i też zastanawiam się, dlaczego odchodzą Dobrzy Ludzie? Ciężko znaleźć odpowiedź...
Tęsknota jest trudna do pokonania. Rok temu, w lipcu, odeszła moja Mama. Zaczęłam dawać sobie radę, ale bywają trudne momenty. Nie umiem np. jeszcze oglądać zdjęć z mamą.
Myślę, że najważniejsze jest to, by zawsze byli w naszych sercach. By pamiętać o nich, modlić się (jeżeli jesteś wierząca) i posyłać im dużo miłości, światła. I dać sobie czas.
Mój szwagier mówił, że nawet po dwóch latach od śmierci Mamy potrafił stanąć na środku ulicy i zalać się łzami, bo coś mu przypomniało o Mamie.
Trzymaj się Malutka! Ściskam Cię ciepło, bo wiem, co przechodzisz.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group