1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy to złośliwy rak płuc
Autor Wiadomość
Observer27 


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 6

 #16  Wysłany: 2010-11-08, 12:44  


Witam po weekendzie.
No to mi sie troche nadzieje na poprawę syt.rozwiały. Co do tego, że to może być rak-rodzinka bierze to pod uwagę, ale wynik wlewa w nas otuchę i oby tak było chociaż do 2 bronchoskopii. W sumie sie zastanawiam w powiązaniu z objawami choroby teścia-czy to mozliwe, żeby nie było raka, choć objawy typowe dla tego paskudzctwa, o których wcześniej pisałem, wystepują. Co o tym sądzić? Jestem realistą i nie lubie złudzeń, tylko po to, żeby sie na pewien czas uspokajać. Myslę, ze jeśli diagnoza ta najgorsza sie potwierdzi-bedziemy po części już na to przygotowani.
 
Observer27 


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 6

 #17  Wysłany: 2010-11-25, 13:10  


Witam ponownie.
Dzisiaj odbyła się druga bronchoskopia, na badaniu lekarz wzrokowo nic nie stwierdził, próbka została pobrana do badania histopatologicznego. Zrobiono drugie zdjęcie rtg i ma być wynik porównania ze zdjeciem zrobionym miesiąc wczesniej. Do tego lekarze chcą zrobić drugie TK klatki piersiowej. Tylko po co to wszystko, czyzby lekarze nie byli pewni co tak naprawdę się dzieje? I znowu czekamy-ta niepewność chyba jest gorsza od diagnozy. Poza tym lekarz stwierdził, że każdy rodzaj guza to rak, tak więc przed nami chyba droga przez mękę-o wyniku niezwłocznie napiszę.
Pozdrawiam wszystkich
 
michal82 



Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Łódź
Pomógł: 1 raz

 #18  Wysłany: 2010-11-25, 13:18  


Observer27 to czekamy na wyniki i głowa do góry :) nie musi być od razu źle.
 
 
Observer27 


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 6

 #19  Wysłany: 2010-11-25, 14:37  


To fakt. Jest takie bardzo prawdziwe przysłowie, które bardzo lubię: "Duch człowieka może wytrzymać jego chorobę; lecz któż zdoła znieść przygnębionego ducha?"
Tak więc nastawienie przede wszystkim-tego wszystkim życzę, chorym i zdrowym na tym forum.
 
Observer27 


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 6

 #20  Wysłany: 2010-12-01, 12:22  


Mogę znowu coś upisać. Chyba już jest po wszystkim-dzisiaj rano odbyła sie konsultacja z lekarzami, jest już wynik drugiej bronchoskopii, wczoraj był TK-wynik tego wszytkiego-tym razem już nie guz, ale zmiana w płucu sie zmniejszyła, wynik bronchoskopii negatywny. Tescia czeka jeszcze jedno badanie tym razem w klinice we Wrocławiu. Jutro wychodzi do domu (był w Szklarskiej). Tak więc ku naszej wielkiej radości chyba wszystko zacznie wracać do normy. Sprawa nabiera zupełnie innego wymiaru-to co lekarze stwierdzili na początku ze zgrozą okazało się chyba czymś innym. Nie chcemy się jeszcze cieszyc przedwcześnie, ale widzimy, że pomimo najczarniejszych przeczuć zawsze musi być ta iskierka nadziei.
Pozdrawiam
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #21  Wysłany: 2010-12-01, 13:12  


Observer
Strasznie się cieszę:):):)

Mam nadzieję, że te wszytskie dobre wiadomości sie potwierdzą i nie będziecie musieli szukać dobrego onkologa - jak Wam polecano ;)
Mam nadzieję, że wystarczy tylko zwykly pulmonolog:):):)

Oczywiście dopóki nie będziecie mieli czarno na białym to nalezy zachować ostrożność, bo lekarze różnie interpretują, ale skoro masa w płucu się sama zmniejsza to bardzo dobry objaw:) Teraz dr muszą diagnozować dalej co to jest, jesli nie rak? jakaś zmiana pozapalna?

Trzyma kciuki by dobre wieści sprawdziły się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I mam nadzieję, że niebawem będę mogła napisać, że jesteście SZCZĘŚCIARZAMI!

pozdrawiam cieplutko:)
_________________
Katarzynka36
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group