1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Autor Wiadomość
agah2o 



Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 174
Skąd: Łódź
Pomogła: 26 razy

 #106  Wysłany: 2012-01-12, 19:21  


Witaj,
Myślę , że to sprawa indywidualna , mnie po wycięciu wartownika + 2 towarzyszące nie bolało długo. Ale teraz 2 tyg po wycięciu reszty węzów niestety boli, nie mogę dotknąć wewnętrznej strony ramienia, ręka jest trochę opuchnięta i niestety też boli przy ruchach np. nie mogę podnieść jej całkowicie do góry. Dziś pierwszy raz samodzielnie zdjełam podkoszulek przez głowę - ale z bólem . Nic to najważniejsze, że już po . Teraz lekkie masarze poprawiające przepływ chłonki, delikatne ćwiczenia i będzie dobrze.
_________________
pozdrawiam -agnieszka
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #107  Wysłany: 2012-01-12, 21:02  


Na pewno będzie dobrze,trzymam kciuki i ściskam mocno (nie za mocno żeby nie bolało ;) )
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #108  Wysłany: 2012-01-12, 21:24  


Madziu - pamiętasz,że nie należy dzwigać?Wiemy,że masz dwa cudowne Szkraby,ale właśnie dla nich musisz teraz się oszczedzać,po to,aby być dla nich zdrową.Masz jakąś pomoc?Bracia jeszcze są?
Merytorycznie,ja Ci nie odpowiem.Może warto pójść do przychodni i z pielęgniarką porozmawiać.Może jakieś leki,zabiegi typu masaże?Z tego co wiem,to pielęgniarki w UK mają wyższe wykształcenie medyczne. :/pociesza:/ :tull:
Bardzo mi się podobają te emotikonki,które możemy do naszych postów dołączać.
 
madzik-d 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 111
Skąd: Bournemouth
Pomogła: 14 razy

 #109  Wysłany: 2012-01-13, 16:33  


sarenka napisał/a:
Madziu - pamiętasz,że nie należy dzwigać?Wiemy,że masz dwa cudowne Szkraby,ale właśnie dla nich musisz teraz się oszczedzać,po to,aby być dla nich zdrową.Masz jakąś pomoc?Bracia jeszcze są?
Merytorycznie,ja Ci nie odpowiem.Może warto pójść do przychodni i z pielęgniarką porozmawiać.Może jakieś leki,zabiegi typu masaże?Z tego co wiem,to pielęgniarki w UK mają wyższe wykształcenie medyczne. :/pociesza:/ :tull:
Bardzo mi się podobają te emotikonki,które możemy do naszych postów dołączać.


Pamietam, pamietam, jak na razie nie musze, bo bracia zostaja u mnie do 18 stycznia. ale niestety zapominam sie i czasem mi sie zdarza...
Mysle ze wizyta u lekarza lub pielegniarki nie wiele pomoze, doswiadczylam tego wiele razy na swojej skorze, zawsze skomentowane slowami 'to normalne po...'
mysle ze bol po zabiegu to sprawa indywidualna. ale wydaje mi sie ze z kazdym dniem powinno mniej bolec.

a emotikonki sa super, to tak jakbysmy mogly sie uscikac 'na zywo'.

:cmok:

[ Dodano: 2012-01-13, 16:36 ]
agah2o napisał/a:
Witaj,
Myślę , że to sprawa indywidualna , mnie po wycięciu wartownika + 2 towarzyszące nie bolało długo. Ale teraz 2 tyg po wycięciu reszty węzów niestety boli, nie mogę dotknąć wewnętrznej strony ramienia, ręka jest trochę opuchnięta i niestety też boli przy ruchach np. nie mogę podnieść jej całkowicie do góry. Dziś pierwszy raz samodzielnie zdjełam podkoszulek przez głowę - ale z bólem . Nic to najważniejsze, że już po . Teraz lekkie masarze poprawiające przepływ chłonki, delikatne ćwiczenia i będzie dobrze.


ja tez dostalam ze szpitala zestaw cwiczen ktore mam wykonywac. szczerze to nieraz zdarza mi sie zapomniec o nich :uuu:
_________________
Magda


nieprzewidywalność losu jest przerażająca!
 
madzik-d 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 111
Skąd: Bournemouth
Pomogła: 14 razy

 #110  Wysłany: 2012-01-17, 09:23  


dzis dzien wyroku, popoludniu mam spotakanie w szpitalu z lekarzem, i uslysze swoje wyniki, okropnie sie boje, wiedzialam ze ten nadejdzie, a boje sie bardziej niz operacji...
_________________
Magda


nieprzewidywalność losu jest przerażająca!
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #111  Wysłany: 2012-01-17, 09:32  


Madzik trzymam kciuki za wizyte. poproś lekarza o wydruk wyników to na pewno bardzo pomoże Moderatorom jakoś Ci pomóc. Mój onkolog w UK marszczył czoło ale wyniki wydrukował. powodzenia moc serdeczności dla Ciebie :in_love:
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
madzik-d 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 111
Skąd: Bournemouth
Pomogła: 14 razy

 #112  Wysłany: 2012-01-17, 09:36  


Lideczka napisał/a:
Madzik trzymam kciuki za wizyte. poproś lekarza o wydruk wyników to na pewno bardzo pomoże Moderatorom jakoś Ci pomóc. Mój onkolog w UK marszczył czoło ale wyniki wydrukował. powodzenia moc serdeczności dla Ciebie :in_love:


wyniki postaram sie zdobyc i bede prosic naszych moderatorow o pomoc, bo zapewne nie wszystko bedzie dla mnie wystarczajaco jasne....
_________________
Magda


nieprzewidywalność losu jest przerażająca!
 
agah2o 



Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 174
Skąd: Łódź
Pomogła: 26 razy

 #113  Wysłany: 2012-01-17, 09:49  


madzik - trzymam kciuki - musi być dobrze . Znam ten strach , oj znam . Sam zabieg przy tym to pikuś . Trzymaj się ciepło - aga
_________________
pozdrawiam -agnieszka
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #114  Wysłany: 2012-01-17, 09:57  


madzik-d, myślami jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wyniki :okok"
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #115  Wysłany: 2012-01-17, 10:04  


Berta napisał/a:
madzik-d, myślami jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wynik
i ja też!!! |przytula| :flow:
I nie zamartwiaj się,cokolwiek usłyszysz [paluszkiem] .
My tutaj Cię mocno wspieramy,a nasza dobra jak,to określacie energia pomoże Ci w pozytywnym zakończeniu leczenia.
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #116  Wysłany: 2012-01-17, 10:04  


Madzik bede z Toba, daj koniecznie znac. Domyslam sie odbior wynikow jest bardziej nerwowy niz sam zabieg, jak moja mama szla po wyniki to tez sie bardziej stresowalilismy niz samym usunieciem i podejrzeniem. Trzymam kciuki za same dobre wynikczki
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. -Paulo Coelho
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #117  Wysłany: 2012-01-17, 10:05  


:in_love: |buziaki|
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #118  Wysłany: 2012-01-17, 10:15  


Madzik mieszkam blisko Ciebie bo w Portsmouth. Ściskam napisz koniecznie jak wrócisz _itsme_
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
madzik-d 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 111
Skąd: Bournemouth
Pomogła: 14 razy

 #119  Wysłany: 2012-01-17, 10:56  


Cytat:
Madzik mieszkam blisko Ciebie bo w Portsmouth. Ściskam napisz koniecznie jak wrócisz _itsme_


oj, to faktycznie blisko, w tamtym roku bylam w Portsmouth na tej szklanej wiezy - jest piekna!!!

moze kiedys nadarzy sie okazja by sie spotkac???
_________________
Magda


nieprzewidywalność losu jest przerażająca!
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #120  Wysłany: 2012-01-17, 13:14  


Mam taka wielka nzdzieje. ja byłam kilka razy w Bornemouth latem to piekne miasto. Jak tylko bedziesz w poblizu serdecznie zapraszam ::thnx::
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group