1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak tkanki łącznej - PROŚBA O KONTAKT Dr Rutkowski
Autor Wiadomość
Julka1973 


Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

 #1  Wysłany: 2016-02-17, 23:39  Czerniak tkanki łącznej - PROŚBA O KONTAKT Dr Rutkowski


Witam Was serdecznie.
Wybaczcie mi, ale nie mam w tej chwili ani siły ani czasu opisywać kilku lat walki i niemocy chorego systemu jakim jest służba zdrowia w Polsce. Od długiego czasu podczytuję to forum, dzisiaj postanowiłam się tu zarejestrować. Nie szukam pomocy dla siebie - szukam pomocy dla mojego chłopaka Rafała - młodej, silnej i walecznej osoby, której przypadek z jednej strony onkolodzy okrzyknęli ewenementem na skalę światową, a z drugiej strony wszyscy rozkładają ręce i wskazują jeden jedyny kierunek który jest naszą ostatnią nadzieją - profesor Piotr Rutkowski z naciskiem, żeby dotrzeć do niego jak szybko jest to możliwe.

Błagam pomóżcie nam w znalezieniu szybszego kontaktu do profesora, ponieważ Rafał nie ma czasu na oczekiwanie na wizytę w Centrum Onkologii w Warszawie. Nie ma również siły na wielogodzinne lub wręcz całodniowe oczekiwanie pod gabinetem lekarskim które poprzedzone byłoby długą podróżą - jesteśmy z Bielska-Białej.

Znalazłam w internecie ślad prowadzący do Onkolmed-u w Warszawie, jednak stricte na stronie Onkolmedu profesor Rutkowski w kadrze nie figuruje. Na wielu wątkach tego forum znalazłam wskazówki, żeby pisać bezpośrednio do profesora. Ja chętnie napiszę, opiszę całą historię nawet jeżeli miałabym spędzić na tym pisaniu kilka dób - tylko gdzie ja mam pisać?

Gdybyśmy mieszkali bliżej Warszawy pewnie wsiadłabym do samochodu i sama przecierała szlaki - osobiście. Niestety nie jest to możliwe. Lekarze wskazują kierunek, ale żaden nie kwapi się do tego żeby zrobić coś więcej - "znajdźcie państwo swoje dojście, bo my w tej kwestii nie jesteśmy w stanie pomóc"

Czy ktoś z Państwa jest w stanie nam cokolwiek doradzić? Pragnęlibyśmy skonsultować wyniki u profesora i - jeżeli wyrazi chęć / zgodę - dotrzeć do niego jak najszybciej. Gdzie dzwonić?

Dziękuję z góry za jakąkolwiek odpowiedź.

[ Dodano: 2016-02-18, 00:11 ]
Znalazłam na forum taką podpowiedź:

"Myślę, że jak skontaktujesz się z profesorem Piotrem Rutkowskim to może on wyznaczyć termin wizyty w CO a przyjmuje tylko w Poniedziałki, podeślesz to co masz, skany dokumentów - to otrzymasz rzetelną informację.

Profesor odpisuje na listy elektroniczne.

Kontroluj pocztę bo profesor odpisuje, gdy ma chwilę (noc lub b.rano).

rutkowskip@coi.waw.pl


Prywatnie przyjmuje
http://onkolmed.pl/
Tam znajdziesz wszystko.
Najpierw telefon do rejestracji. Na wizytę prywatną, niestety również trzeba poczekać-ale dzwonią, gdy termin wcześniej się zwolni, ktoś zrezygnuje, a tak też bywa. Wizyta ok. 400zł czy 350zł, nie pamiętam dowiesz się w rejestracji."

Czy ktoś z Warszawy może potwierdzić, że ten Onkolmed jest aktualny? Jeżeli tak, to dzwonimy tam zaraz z rana - jeżeli nie, to będę szukać dalej - aż do skutku.

Dziękuję.
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #2  Wysłany: 2016-02-18, 00:36  


Witaj na Forum, Julka



Zbierz całą dokumentację chronologicznie i wyślij do prof. Piotra Rutkowskiego z uprzejmą prośbą o konsultację na adres rutkowskip@coi.waw.pl Profesor odpowiada na maile. Dołącz też numer telefonu, ponieważ w niektórych przypadkach kontaktuje się telefonicznie, gdy dysponuje wolną chwilą, najczęściej nocą albo bardzo wcześnie rano.



A w kadrach Onkolmedu figuruje, spójrz http://www.onkolmed.pl/ka...giczna-i-ogolna
_________________
Ewa
 
Julka1973 


Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

 #3  Wysłany: 2016-02-18, 00:42  


Dziękuję Evita2.

Przesłanie całej dokumentacji będzie bardzo pracochłonne, ponieważ jest to cały gruby segregator - nasza przygoda jest bardzo długa i bardzo obszerna w dokumentację. Rano zabieram się za skanowanie - może skończę w ciągu jednego dnia.

zmobilizowałam się w końcu do założenia tu wątku ( jestem właśnie w trakcie pisania pierwszego postu ) - to długa i skomplikowana historia...

Jeszcze raz dziękuję za odzew.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group