1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
chłoniak?
Autor Wiadomość
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #31  Wysłany: 2012-07-27, 21:58  


Lindo,
Dopiero teraz znalazłam Twój wątek. Opisywane przez Ciebie objawy nasunęły mi podejrzenie miastenii, być może w przebiegu grasiczaka - czy byłaś diagnozowana w tym kierunku?

Pozdrawiam Cię serdecznie
:flower:
_________________
"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake -
 
Linda 



Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 60
Pomogła: 9 razy

 #32  Wysłany: 2012-07-28, 00:02  


Madziu, dziękuję za przebrnięcie przez mój wątek i odpowiedz. Stoję z tym wszystkim w martwym punkcie w tym momencie, bo już nie stać mnie na jakieś prywatne działania. Musiałam tez odpocząć od tej frustrującej diagnostyki. W poniedziałek będę u lekarza rodzinnego, wierzę, ze znajdzie sposób żeby to posunąć na przód (to jedyny lekarz, do którego w tym wszystkim mam jeszcze zaufanie).

Tą grasicę w zasadzie "sama sobie znalazłam". Sama poszłam prywatnie na TK szyi. Lekarz opisujący nawet nie zająknął się o śródpiersiu, opisał tylko szyję. Byłam ciekawa czy w śródpiersiu nic nie mam. Sama poszłam więc z tym do radiologa, zapłaciłam za konsultację (przy okazji wykonywałam USG). Niestety dopiero w domu zorientowałam się, ze nie zrobił żadnego opisu z tomografii :?ale?: , opisał tylko USG szyi. Nawet nie mam co pokazać lekarzowi, nawet nie znam jej rozmiarów...

Domyślam się, ze kolejnym krokiem będzie TK klatki. Mam nadzieję, ze ktoś mnie na nie skieruje na NFZ...

Wszystkie moje objawy falują. Od tygodnia się nie drapię, od 2 nie pocę w nocy, za to wróciła podwyższona temperatura - średnio 37,4.
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #33  Wysłany: 2012-07-28, 00:17  


Lindo,
Ja właśnie widzę z Twoich wypowiedzi, że masz rozsądnego lekarza rodzinnego. Może się nie oburzy, jak mu podsuniesz tę miastenię?
A opis CT powinien być w komputerze, w zakładzie radiologii, w którym wykonywałaś badanie, a jeśli nie, to samo badanie powinno być gdzieś zarchiwizowane. Zawsze możesz tam pójść i poprosić o opis - może to coś ułatwi? ;)
_________________
"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake -
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group