1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bydgoszcz -diagnostyka
Autor Wiadomość
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #1  Wysłany: 2010-01-24, 00:53  Bydgoszcz -diagnostyka


Właśnie wróciłam z badania Pet w Bydgoszczy. Pacjenci z poza województwa kujawsko-pomorskiego mają zapewniony jeden nocleg gratis w hotelu przyszpitalnym z którego okien widać centrum diagnostyki, dosłownie żabi skok. Trafiłam na małe opóżnienie ale normalnie pacjent umówiony na konkretną godzinę jest o tej godzinie przyjęty. Ciekawostką jest to że oprócz kilku papierków do wypełnienia i podpisania dostałam do zaadresowania kopertęw której przyjślą mój wynik i płytki. Pani w recepcjii dopisała standartowo "polecony" a na moją prośbę również "priorytet"bez żadnych błagalnych gestów z mojej strony. W poczekalni ład i porządek. Dużo miejsca dla pacjętów którzy nie musieli się denerwować ściskiem i kolejką. Lekarz i pozostały personel - spokój i żadnych objawów zniecierpliwienia i nadmiernego pośpiechu.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #2  Wysłany: 2010-01-24, 18:47  


Jak juz jogi zaczęła temat CO w Bydgoszczy to i ja cos dopisze (moja mamcia tam sie leczy i bywam z nia tam czesto):!: :!:
Owszem jest to moloch, gdzie codziennie jest pełno pacjentów, lekarze zagonieni, maja malo czasu dla chorych ale...... nigdy nie spotkałam sie tam z czymś takim jak niemozliwość dostania swoich wyników :!: :!: . Zawsze ale to zawsze pacjent dostaje do reki swoje wyniki, nawet jesli na wizycie lekarz chce je zobaczyć to i tak potem oddaje.
Dlatego czesto sie dziwię jak piszecie, ze nie widzieliście wyników bo tylko lekarz je ma w kartotece :!: :!: . Nawet kiedys jak myslałam, że własnie mi te wyniki mamy zabiora to poszłam do sekretariatu z prosba o ksero i usłyszałam, ze jeśli to sa wyniki z innego osrodka to oczywiscie mi je skseruja ale jesli z CO Bydgoszcz to mam byc spokojna bo nikt mi ich nie zabierze - i to jest prawda :!: :!:
_________________
kaja
 
sylam5 



Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 133
Skąd: Świecie
Pomogła: 18 razy

 #3  Wysłany: 2010-01-24, 22:04  


Mój tato jest leczony w CO w Bydzi, fakt- wyniki badań z innych szpitali zostawia sie skserowane. W budynku, w której są poradnie ,w recepcji jak i na korytarzu są wskazówki gdzie zrobić ksero.
_________________
Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli.

— Halina Poświatowska
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group