1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Białaczka-czy pacjent może mieć w szpitalu telefon i laptopa
Autor Wiadomość
przestraszona 


Dołączyła: 13 Lut 2010
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2010-02-13, 01:11  Białaczka-czy pacjent może mieć w szpitalu telefon i laptopa


Witam. Moje pytanie dotyczy znajomego, którego poznałam stosunkowo niedawno. Miesiąc temu poinformował mnie, że choruje na przewlekłą białaczkę szpikową i właśnie wylądował w szpitalu. To był dla mnie kompletny szok. Wprawdzie wspominał kiedyś, że miał wcześniej chemię, ale ja (nie chcąc być wścibska) nie dociekałam co było powodem, a i on nie kontynuował tematu. Obecnie jestem cała w nerwach, ponieważ w żaden sposób nie mogę nawiązać z nim kontaktu- wcześniej odpowiadał na smsy i czasem maile, a od dwóch tygodni NIC... Nie znam nikogo z jego bliskich, więc nie mam możliwości zdobycia informacji co z nim :cry: . Czy pacjenci przebywający na oddziale mogą mieć przy sobie laptopa i telefon komórkowy? Czy w jakiejkolwiek sytuacji można je im odebrać? Nie wiem jakie są powody jego milczenia i bardzo, ale to bardzo się stresuję :cry: . Znajomy ma niecałe 40 lat. Gdy w styczniu trafił do szpitala miał biopsję szpiku, silną leukocytozę, gorączkował. Miał wyjść do domu w zeszłym tygodniu, a nadal się nie odzywa i nie mogę się do niego "dostać" :cry: . Proszę o pomoc, radę... Pozdrawiam i z góry dziękuję...
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #2  Wysłany: 2010-02-13, 08:17  


Witaj przestraszona nie jestem lekarzem wiec w kwestii choroby niestety Ci nie potrafie pomoc :|
Moze sprobowała bys udac sie do znajomego do szpitala w ktorym przebywa?
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #3  Wysłany: 2010-02-13, 10:29  


witaj przestraszona, w zasadzie jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań chorzy mogą mieć w szpitalu takie sprzęty, nie wiem jak jest na oddziałach przeszczepowych ale wydaje mi się że tam też chyba można.

Niestety Ci nie pomożemy bo nie wymyślimy czemu się nie odzywa. Może poprostu nie czuje się najlepiej i potrzebuje spokoju- czasem chorzy po tak ciężkim leczeniu chcą odciąć się troszkę i mieć spokój (wiem po sobie).

A może tak jak radzi cleo idź do niego dowiesz się co i jak, a jeśli nie masz takiej możliwości spróbuj zadzwonić na telefon dla pacjentów na oddział.

pozdrawiam
 
 
przestraszona 


Dołączyła: 13 Lut 2010
Posty: 2

 #4  Wysłany: 2010-02-13, 13:05  


No cóż, nie mam możliwości do niego pojechać- musiałabym przemierzyć pół Polski. Postaram się dowiedzieć czegoś telefonicznie. Dziękuję.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #5  Wysłany: 2010-02-13, 14:02  


To w takim razie faktycznie spróbuj zadzwonić, na oddziale jest na pewno jakiś telefon do pacjentów, powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group