1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Badanie fiberoskopowe
Autor Wiadomość
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #76  Wysłany: 2011-08-17, 23:56  


Witaj Janusz :-D
Bardzo ucieszyły mnie Twoje wiadomości :) :) :) Walcz dalej i czekamy na całkowita remisję. A Ty w przerwach między chemiami dbaj o siebie i zaglądaj na forum z dobrymi wieściami :)

Kibicująca Ci wiki ;)
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #77  Wysłany: 2011-09-18, 12:45  


witam podano mi 5 cykl chemioterapi tolerancja na leczenie podobno dobra wiadomo wymioty były przy tym wszystkim poleciała w dół hemoglobina na 9,9g/dl i tym troche sie martwie bo to anemia zadecydowano o rozpoczęciu leczenia Aransepem zobaczymy co to da trzeba być dobrej myśli pozdrawiam Janusz :)
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #78  Wysłany: 2011-09-24, 13:38  


Witaj Janusz! Morfologia to każdemu leci w dół- mój Tata też ma pewnie porównywalny poziom hemoglobiny, no z tym, że on je tyle co mały kot :lol:
Trzymam kciuki, lekarze na pewno wiedzą co robią- no i czekam na info o całkowitej remisji :mrgreen:
Pozdrawiam Ciebie :)
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #79  Wysłany: 2011-10-04, 08:56  


Witam wszystkich aktualnie ze względu na anemie[ hb 7,7] przetoczono 2 j KKCz uzyskując poprawe mojego stanu obecnie [hb 10,3] jednak jak narazie doktory wstrzymaly sie z ostatnim cyklem chemioterapi podobno bardziej by mi zaszkodził niż pomógł[2 razy anemia] Wykonano ocene efektu dotychczasowego leczenia po 5 cyklach Pelf.W USG
jamy brzusznej,usg węzłów chłonnych nad i podobojczykowych,RTG klatki piersiowej-stagnacja zmian.Marker nowotworowy [4,85 ng/ml.UKG serca ok i tak to wygląda do tej pory 17,10,11 TK jamy brzusznej i będą myśleć o dalszym leczeniu albo i nie to sie okaze trzeba wierzyc ze bedzie dobrze zdrowia zycze wszystkim i pozdrawiam Janusz
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #80  Wysłany: 2011-10-04, 09:03  


januszejmb, trzymam mocno kciuki, życzę zdrowia
Pozdrawiam
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #81  Wysłany: 2011-10-28, 11:23  


Witam wojownika, prawie-imiennika mojego Taty ;)
Jak tam wyniki TK? Mam nadzieję, że jeszcze lepsze, niż ostatnio :) Jak się czujesz? Odżywiaj się dobrze i dbaj o siebie, otaczaj się rodzinką i pokonuj gada :trtd:
Pozdrawiam Asia
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #82  Wysłany: 2011-11-16, 08:09  


Witam o tomografi lepiej nie pisać bo sami nie wiedzą albo nie chcą nic konkretnego powiedzieć ,nastepna tomografia 3,01,2012 roku i na 13,01,2012 konsultacja
Jak narazie czuje sie w miare dobrze krew wróciła prawie do normy ,chemie mam narazie odstawioną ,inne leczenie też bo musze nabrać sił najbardziej sie boje tego że
na nowo zaczną boleć mnie stawy i jak spadnie śnieg nie pojade na narty no ale są jeszcze tabletki przeciwbulowe i do przodu taki żarcik ,pozdrawiam wszystkich zdrówka życzę i głowy do góry Janusz 8-)
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #83  Wysłany: 2011-12-29, 20:08  


Witaj Janusz
Pamiętamy o Tobie, trzymamy kciuki za wyniki i czekamy na Ciebie tutaj. Wracaj do zdrowia, wojowniku!
Pozdrawiam! :)
_________________
Practise random kindness and senseless acts of beauty.
Dobro jest w każdym z nas.
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #84  Wysłany: 2012-01-13, 19:46  


Witam wszystkich zainteresowanych :) 3,01,12 miałem tk a dziś 13,01,12 kolejna konsultacja pod tytułem stan po chemioterapii :-( opis tk-końcowy odcinek przełyku w odcinku nadprzeponowym okreżnie pogrubiały na dł.około 4 cm co odp.najpewniej obecności nacieku npl.Naciek przechodzi na wpust żoładka ikrzywizne mniejsza.W nadbrzuszu w sasiedztwie nacieku widoczne znacznie powiekszone węzły chłonne o wym.do około 26 mm.Nie mozna wykluczyć zmiany przerzutowej w prawym nadnerczu.W segmencie 2 wątroby podprzeponowo widoczne drobne ogniska hypodensyjne śr.okołpoza tym w wątrobie 2 drobne torbiele o wym.do 10mm Złóg w pecherzyku żółciowym.W przestrzeni zaotrzewnowej widoczne powiększone węzły chłonne tworzące pakiety o wym. w płaszczyżnie poprzecznej do około 38 mm.Obraz pozostałych narządów jamy brzusznej bez odchyleń od normy .Czyli całosć obrazu przemawia za progresja procesu npl. :uuu: jak pech to po całosci jedynie krew w normie jak można to tak nazwać bo cea poszybowalo z 3 na 20 Kolejna chemia 14,02,12 do czego ją będą wlewac nie wiem bo z rąk nawet krwi nie mogą pobrac ale zostana jeszcze nogi pozdrawiam wszystkich i zdrowia życze z człego serca nie poddawac sie i starac sie walczyc o życie i ukochanych do końca |kill|
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #85  Wysłany: 2012-01-13, 20:00  


januszejmb napisał/a:
pozdrawiam wszystkich i zdrowia życze z człego serca nie poddawac sie i starac sie walczyc o życie i ukochanych do końca

Też pozdrawia i z całego serca życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, a do tego mnóstwa siły, odwagi, wytrwałości. :trtd: :rrr: :bann:
:uhm!:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #86  Wysłany: 2012-02-13, 12:13  


Witam wszystkich jutro 14,02,2012 następne przyjęcie do Kliniki Onkologi Klinicznej i Doświadczalnej Gliwice sam jestem ciekawy co tam dla mnie wymyślą ale chyba tego samego zeatawu nie mozma podawać mi wszystko jedno byle mniej bolało i wyspać sie dało moja doktor rodzinna przepisała mi tramal, a na sen estazolam ale działa średnio nie spałem już z miesiąc kończe te wypociny nie moge zebrać myśli pozdrawiam wszystkich :in_love: :)
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #87  Wysłany: 2012-02-13, 12:16  


Trzymaj się cieplutko Januszejm _itsme_
ania
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #88  Wysłany: 2012-02-13, 12:31  


Januszejmb, trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam Cię serdecznie _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #89  Wysłany: 2012-02-13, 21:04  


Janusz powinieneś być pod opieką Poradni Leczenia Bólu, gdzie lekarze mają większe doświadczenie z pacjentami onkologicznymi i lepiej dopasować leki. Tak wiele przecież się mówi, że w dzisiejszych czasach rak nie powinien boleć...
Trzymam kciuki za konsultację w CO, pozdrawiam i mobilizuję do walki :uhm!: :uhm!:
Asia
_________________
Practise random kindness and senseless acts of beauty.
Dobro jest w każdym z nas.
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #90  Wysłany: 2012-02-13, 21:36  


Janusz również pozdrawiam i życzę wytrwałości. I znam ten ból bezsenności-też mam z tym problem. Ostatnio na ból biorę morfinkę ( w postaci Sevredolu) i troszkę działa też na sen. I popieram przedmówców-biegusiem do poradni leczenia bólu. _itsme_
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group