1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany w szyjce macicy
Autor Wiadomość
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #16  Wysłany: 2014-01-03, 20:33  


Mój lekarz twierdzi ,ze niestety te bakterie mają to do siebie ,ze lubią wracać .Oczywiście wyleczyłam i ponownie zbadałam czy została wyleczona .Też mam nadzieje ,ze robiłaś wtedy ponowne badania ?
Lekarz mi powiedział ,ze są lepsze laboratoria i gorsze .Prosił abym badania zrobiła w Krakowie na Czystej ,Pracownia Diagnostyki Mikrobiologicznej Katedry Mikrobiologii Collegium Medicum UJ.Podobno przyjeżdzają tam ludzie z daleka aby sie zbadać .Miałam pobrany wymaz z szyjki macicy pod kontem chlamydia,mycolasma ,ureaplasma .Chyba test :)Na wyniki czekałam 2 tyg .
Myślę ,ze twój CIN jest spowodowany ta bakterią jak u mnie .Dr.u którego sie leczę zaczyna od tego badania diagnostykę ,bo twierdzi ,ze często to wina tych bakterii .
W Google też jak wpiszesz czynniki wywołujące raka ,to pojawiaja sie nasze bakterie .
Ja pracuję w Katowicach :mrgreen:
 
 
pireus1 


Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 10

 #17  Wysłany: 2014-01-06, 21:02  


Aha, wiem wiem, że niestety ''te'' paskudne bakterie lubią wracać. Ja niestety wtedy, czyli ok 2-óch lat temu robiłam badania, w Katowicach na Lompy, był pobierany wymaz na miejscu przez położną, ówczesna Pani ginekolog poleciła mi wykonać''tam'' badanie. Teraz wiem że to było to badanie ''gorsze''. Fakt bakteria wyszła, po przeleczeniu zrobiłam powtórny wymaz, było oki. Dziś wiem żeby rzeczywiście mieć pewność co ww. bakterii, trzeba właśnie zrobić właśnie taki test na który się czeka ok 14 dni.
Ja jutro jadę do Sosnowca,-Diag-lab. oni tam pobierają, ale chyba gdzieś wysyłają.

Zastanawiam się czy u "nas'' na Śląsku nie ma takiej Pracowni jak w Krakowie. Jeszcze poszukam. Wczoraj przeczytałam o lekarzu u którego się leczyłaś- wydaje się zaznajomiony z Cin-ami i nie tylko.

A tak na marginesie jestem Z Katowic
_________________
pireus
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #18  Wysłany: 2014-01-08, 22:16  


Myślę ,ze jest na śląsku dobre laboratorium ,tylko trzeba byłoby poszukać .Ja wybrałam Kraków ze względu na ceny i to ,ze mój lekarz zalecał w nim zrobienie tych badań :)
Zależało mi aby szybko sie tego pozbyć .
Daj znać jak bedziesz miała wyniki :)
Do dr.Madeja znalazłam namiary na forach internetowych .Na wszystkich go chwalili .Teraz i ja jestem zadowolona :)
 
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #19  Wysłany: 2014-01-24, 19:00  


Zrobiłaś juz badania ,jak tam wyniki ? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group