1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czerniak złosliwy Breslow 4mm, Clark IV, bez owrzodzenia,
Autor Wiadomość
pati318022x 


Dołączyła: 07 Gru 2013
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2013-12-08, 14:07  czerniak złosliwy Breslow 4mm, Clark IV, bez owrzodzenia,


Moj tata dostał ostatnio takie wyniki patomorfologii: czerniak zlosliwy, breslow 4mm, clark IV, bez owrzodzeń z obfitym naciekiem limofidalnym, usunięty w całości. Chcialabym się dowiedzieć co to dokładnie znaczy, i jakie jest rokowanie w tym stadium, jak to się leczy?Bedę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
 
 
BB 


Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 93
Pomogła: 17 razy

 #2  Wysłany: 2013-12-08, 15:48  


Witaj.
Napisz coś więcej, skąd jesteście, ile tato ma lat, gdzie była zmiana, gdzie się leczycie?
Czy macie umówiony zabieg na poszerzenie marginesów i zbadanie węzła wartowniczego?
Teraz to najważniejsze. I nie można z tym zwlekać.

Pozdrawiam.
_________________
BB
 
pati318022x 


Dołączyła: 07 Gru 2013
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2013-12-08, 16:54  


Tata ma 42 lata, jesteśmy z łomży. Rozpoznanie było postawione 3.12, jutro jest pierwsza wizyta u onkologa w ostrołęce,gdzie najszybciej udało się umówić i tu prawdopodobnie będzie poszerzenie marginesów i biopsja węzła. jest umowiona rowniez wizyta na 22.01 w klinice nowotworow tkanek miękkich w wawie...ale to jest bardzo pozno. własnie zmiana była doslownie nad lewym uchem, płaska brodawka o śr. 1,4cm.
 
 
BB 


Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 93
Pomogła: 17 razy

 #4  Wysłany: 2013-12-08, 22:03  


Witaj. Spróbuj W Warszawie w Onkolmedzie tam gdzie przyjmuje prof. Rutkowski (ale prywatnie). Tel. 22 643-45-03. Poproś panie z recepcji, że koniecznie musisz się do niego dostać i kiedy możesz zadzwonić dowiedzieć się czy ktoś zrezygnował z wizyty. Mnie tak się udało i po dwóch dniach miałam wizytę. Mam też numer na komórkę, ale ja dzwoniłam tylko wtedy gdy profesor powiedział, że mam do niego zadzwonić. Ale próbuj. Tel. 501 153 384.
Możesz jeszcze spróbować tak: jedź do Warszawy w poniedziałek profesor przyjmuje w pokoju 30 poproś o przyjęcie na konsultację weź wyniki. Wejdź z kimś i poproś o przyjęcie dostaniesz karteczkę i zarejestrujesz się jako pacjent pierwszorazowy. Profesor i jego klinika leczą czerniaka, jesteście na początku leczenia, warto zrobić dobrze od samego początku. Lepszego specjalisty nie znajdziecie, zwłaszcza, że czerniak to trudny przeciwnik.
Podaję też maila do profesora, na pewno odpisze, ale raczej nie wyznaczy wizyty. Dobijałabym się telefonicznie. Email: rutkowskip@coi.waw.pl.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.
I jeszcze raz gorąco namawiam, żebyście zaczęli leczenie u profesora.
_________________
BB
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group