1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Złe wyniki badań morfologi
Autor Wiadomość
szakruk 


Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 14

 #1  Wysłany: 2016-04-21, 19:36  Złe wyniki badań morfologi


Witam. W dniu dzisiejszym odebralem moje wyniki badan morfologii i sie bardzo wystraszylem, poniewaz pierwszy raz w zyciu mam tak zle wyniki badan, tym wiekszy moj strach jest poniewaz moja mama jest chora na bialaczke, ale zaznaczam ze od lutego jestem na diecie bezglutenowej i bez produktow mlecznych. Poniewaz mam nietolerancje pokarmowa na gluten, kazeine oraz laktoze. Bardzo schudlem, prawie 20kg, w styczniu wazylem 89 kg a obecnie 70 kg, ale spadek wagi zrzucam na zmiane diety ale po odebraniu wynikow zaczalem sie zastanawiac czy cos niedobrego dzieje sie moim organizmie czy to jest tylko szok organizmu na zmiane diety? takze od dwoch miesiecy regularnie pije herbate z czystka nie wiem czy to na jakikolwiek wplyw na wyniki badan morfologii ale zaznaczam ten szczegol. Bardzo prosze o pomoc w interpretacji tych wynikow, czy bardzo zle to wyglada i mam sie czym martwic ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/17fdf98ed51253c. Wizyta u lekarza mam dopiero w poniedziałek a do tego czasu to oszaleje z nerwów, dlatego bardzo proszę o pomoc.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: MisiekW: 2016-04-21, 21:12 ]
Proszę o wstawianie zdjęć/wyników jako załącznik.

[ Dodano: 2016-04-21, 23:57 ]
Juz sie poprawiam, nie zwrocilem na to uwagi. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.


IMAG0774_1_1_1.jpg
Morfologia
Pobierz Plik ściągnięto 847 raz(y) 268,97 KB

 
Rafus 



Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 151
Pomógł: 28 razy

 #2  Wysłany: 2016-04-26, 12:03  


Masz małą ilość krwinek białych i pewne ich niedobory. To nie wskazuje na żadną białaczkę, w której mamy doczynienia z rozrostem krwinek we krwi. Wyniki nie są tragiczne jak to opisujesz, ale skonsultuj je z lekarzem. Może być tak, że dieta wcale Ci nie służy, jest źle skomponowana a organizm reaguje na nią w taki sposób. Zabierz do lekarza wyniki innych badań, w których masz potwierdzoną nietolerancję laktozy, kazeiny oraz glutenu. W mojej opinii brzmi to dziwnie abyś nie tolerował aż tyle substancji. Czy badania dotyczące nietolerancji wykonywałeś w ośrodku medycznym czy tzw. medycyny naturalnej? Obecnie robi się straszny biznes aby naciągać ludzi na suplementację diety na wypadek nietolerancji glutenu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group