1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaawansowany rak jelita grubego z przezutami- BLAGAM O POMOC
Autor Wiadomość
ewelinakacz 


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2016-08-04, 01:15  Zaawansowany rak jelita grubego z przezutami- BLAGAM O POMOC


Moj tata ma raka zaawansowany guz kątnicy z perforacją z rozsiewem npl do wątroby i podejrzeniem rozsiewu drobnoguzkowego do miednicy mniejszej. W srode tata mial operacje jelita grubego. Lekarze sie boja ze watroba za slaba i nie da sie leczyc bo tez zajeta. Co moge zrobic? Jaki lekarz onkolog w Polsce lub na swiecie moze pomoc? Nie wiem co robic. Wierze ze ktos moze jeszcze mojemu tatusiowi pomoc i zatrzymac chorobe aby byl z nami jeszcze pare lat. Moj tata jest terasz w szpitalu na Szaserow. Prosze pomozcie jak znacie jakies metody leczenia lub onkologow.
 
ewelinakacz 


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 3

 #2  Wysłany: 2016-08-04, 01:39  Blagam o pomoc...- rak jelita grubego z przezutami


Bardzo blagam o pomoc i odpowiedź. U mojego Tatusia wykryto w wtorek 26.08 raka jelita grubego z przezutami. W srode tatus miał operację. Po operacji powiedziano mi ze tata ma zaawansowany guz kątnicy z perforacją z rozsiewem npl do wątroby i podejrzeniem rozsiewu drobnoguzkowego do miednicy mniejszej, wykonano prawostronną hemikolektomię pobrano wycinkek z przerzutu z wątroby, opisano jednak podejrzenie rozsiewu drobnoguzkowego do miednicy, niemniej postępowanie jest tylko jedno, zabieg w pierwszej kolejności, ale już go wykonano a następnie paliatywne leczenie cytostatyczne czyli chemioterapia. Powiedziano mi ze musze z tata pozamykac wszystkie sprawy bo ta chemioterapia tylko ma na cele zmniejszenie bolu. Tata ma zajeta watrobe to nie wiadomo czy bedzie mogl wziasc chemie i jak sie ona przyjmie.. Bardzo cierpie, mama nie wyobraza sobie zycia bez taty.Tata jest silny i chce walczyc i wierzy w nas ze pomozemy mu pomoc sposob walki z tym rakiem.

Zna ktos jakies nowoczesne metody leczenia? Mozecie polecic jakiegos lekarza ktory pomoze?
Jak mozemy tate teraz wzmocnic po operacji aby byl gotowy do chemi? Blagam o pomoc bo nie wiem co mamy robic . Dziekuje

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-08-04, 17:24 ]
Ewelinko nie zakładaj proszę nowego wątku. Masz już swój wątek na forum i jeśli masz pytania czy nowe wyniki dot. choroby taty to wszystko umieszczaj w swoim wątku. Posty scalone.

 
aniolek88 


Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 22

 #3  Wysłany: 2016-08-04, 15:06  


Poczytaj o szpitalu w Warszawie na Banacha i ich metodach leczenia rozsianych nowotworów na wątrobie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group